Вибори-2019: У скільки українцям обійдуться президентські перегони

Стало відомо, яка сума з бюджету буде витрачена на вибори президента України.

Вибори президента України обійдуться жителям нашої держави щонайменше у 2,3 млрд грн. Саме така сума на вибори закладена у державному бюджеті, передають Патріоти України.

Так, на перший тур передбачено витратити 1,5 млрд грн, а на другий тур - 848 млн грн.

При цьому кошти на відеотрансляцію голосування з держбюджету на президентських виборах не передбачені. Це пов'язано з тим, що закупівля камер для виборів минулих років на суму майже 1 млрд грн, виявилася невиправданою.

Але є одне але. ЦВК в цьому році збільшив бюджет для функціонування Державного реєстру виборців: якщо в 2017 році орієнтовний обсяг видатків був визначений у розмірі 46,4 млн грн, то на ділі він збільшився в п'ять разів - до 223,5 млн. Влада пояснює це тим, що останнім часом зросла кількість і рівень складності кібератак на державні інформаційні ресурси. Тому треба посилити заходи безпеки. Звичайно ж, це робиться так само з кишені виборців.

Додамо, що саме українці, які платять податки в бюджет, утримують весь державний апарат і, в даному випадку, по суті, фінансують вибори.

До речі, вибори президента будуть фінансуватися не тільки з бюджету, але і з грошових застав самих кандидатів. Вона становить 2,5 млн грн.

Гроші на агітацію, рекламу в ЗМІ, концерти і мітинги оплачують самі кандидати в президенти або їх спонсори і благодійники.

ЗСУ перехоплюють ініціативу у війні: Експерт назвав 3 причини, чому окупанти "гальмують наступ"

четвер, 11 серпень 2022, 8:47

Російська армія останнім часом забуксувала з наступом, вони вже не ведуть таких активних дій, як приблизно два місяці тому, передають Патріоти України. На півдні України окупанти переважно лише ведуть оборону. На Донбасі можна помітити наступальну акти...

Світ не був готовий до такої війни, як в Україні: Кабакаєв назвав три фактори, які ускладнюють ситуацію на фронті для ЗСУ

четвер, 11 серпень 2022, 8:45

Європа та світ у цілому виявилися неготовим до такої війни, яка зараз триває в Україні. Саме через це західні партнери передають нашим Збройним силам військову допомогу такими невеликими партіями - у них немає великих запасів зброї та техніки на склада...