Вибори-вибори: Гриценко офіційно визначився з місцем Садового у своїй команді

Як відомо, після відставки Яценюка тоді дуже рейтинговий президент Порошенко запропонував пану Садовому крісло голови уряду, але тоді хитромудрий мер Львова відмовився, розраховуючи на більш суттєві здобутки у недалекому майбутньому. Чи не жалкує тепер?

У разі перемоги кандидат в президенти Анатолій Гриценко висуне міського голову Львова Андрія Садового на посаду прем'єр-міністра країни. Про це Анатолій Гриценко сказав під час «Маршу єдності заради порядку» у Львові, зазначають Патріоти України.

«Мене часто запитували, кого на посаді президента я хотів би бачити прем'єр-міністром. Це Андрій Іванович Садовий. Я впевнений, ця людина зробить гідну справу. Тепер уже в загальнодержавному масштабі. Він знає економіку, соціальну сферу, знає, що болить у людей. У нас не буде конфлікту між президентською та урядовою вертикалями. Ми отримаємо більшість у парламенті. Буде сформовано уряд і це буде відповідальна політика. Ми зробимо цю важку справу», - заявив Анатолій Гриценко.

Мер міста Лева при цьому заявив, що на виборах голосуватиме саме за Гриценко.

«У нас є особливі риси характеру. Це патріотизм і бажання змін. Це штовхає нас вперед. Я вірю, що ми наведемо лад. Треба просто прийти і проголосувати. Я своє рішення прийняв. Я буду голосувати за Анатолія Гриценка», - зазначив пан Садовий.

Окупанти активізували діяльність ДРГ у гирлі Дніпра - за добу Сили оборони знищили п'ять човнів із загарбниками

вівторок, 31 січень 2023, 16:30

Останніми днями російські окупанти активізували діяльність своїх диверсійно-розвідувальних груп у гирлі Дніпра. Лише за минулу добу, 30 січня, ЗСУ знищили п'ять легкомоторних човнів із загарбниками. Про це повідомляє Генеральний штаб ЗСУ. Найбільша акт...

Експерт назвав місяць, коли ЗСУ будуть готові до масштабного контрнаступу

вівторок, 31 січень 2023, 15:56

ЗСУ знадобиться кілька місяців, щоб освоїти нові зразки Західної зброї і підготувати масштабний контрнаступ. Як зазначив військовий експерт Сергій Грабський в ефірі каналу "Freeдом", існує "певна циклічність" в поставках військової техніки і в процесі ...