Вибори-вибори: Гриценко офіційно визначився з місцем Садового у своїй команді

Як відомо, після відставки Яценюка тоді дуже рейтинговий президент Порошенко запропонував пану Садовому крісло голови уряду, але тоді хитромудрий мер Львова відмовився, розраховуючи на більш суттєві здобутки у недалекому майбутньому. Чи не жалкує тепер?

У разі перемоги кандидат в президенти Анатолій Гриценко висуне міського голову Львова Андрія Садового на посаду прем'єр-міністра країни. Про це Анатолій Гриценко сказав під час «Маршу єдності заради порядку» у Львові, зазначають Патріоти України.

«Мене часто запитували, кого на посаді президента я хотів би бачити прем'єр-міністром. Це Андрій Іванович Садовий. Я впевнений, ця людина зробить гідну справу. Тепер уже в загальнодержавному масштабі. Він знає економіку, соціальну сферу, знає, що болить у людей. У нас не буде конфлікту між президентською та урядовою вертикалями. Ми отримаємо більшість у парламенті. Буде сформовано уряд і це буде відповідальна політика. Ми зробимо цю важку справу», - заявив Анатолій Гриценко.

Мер міста Лева при цьому заявив, що на виборах голосуватиме саме за Гриценко.

«У нас є особливі риси характеру. Це патріотизм і бажання змін. Це штовхає нас вперед. Я вірю, що ми наведемо лад. Треба просто прийти і проголосувати. Я своє рішення прийняв. Я буду голосувати за Анатолія Гриценка», - зазначив пан Садовий.

Хіти тижня. "Гра на останні штани": Москва отримає військово-морську базу в Венесуелі

субота, 17 серпень 2019, 23:55

Путін все ще сподівається "підвищенням ставок" змусити Захід капітулювати, появою ВМС РФ в Карибському морі посіяти паніку у американців, і змусити віддати Кремлю "його" - пострадянський простір. Одне лихо - у недонадімперії ВМС у обмаль ресурсів.

Хіти тижня. Братня могила творців "диво-зброї" Путіна: Американці зняли з космосу підірвану баржу поблизу Архангельська

субота, 17 серпень 2019, 23:05

Платформа знаходиться приблизно в чотирьох кілометрах від полігону Ненокса. Кеттл зазначає, що баржа, де, ймовірно, міг статися вибух, як і збирач радіоактивних відходів «Серебрянка», були розгорнуті незадовго до 8 серпня, а на березі біля полігону зна...