Вибори-вибори: ​"Я мав би скаржитися, що на моєму шляху постала якась жінка, яка змінила своє прізвище і підібралася до мого", - Юрій Тимошенко про Юлію Тимошенко

"Природний" Тимошенко відстоює свої права перед Тимошенко "набутою", не визнаючи за собою маніпуляції й користування чужими "заслугами".

Кандидат у президенти, позафракційний нардеп Юрій Тимошенко в інтерв'ю "Настоящему времени" 8 березня заявив, що не є технічним кандидатом на президентських виборах, зазначають Патріоти України.

Журналістка Ірина Ромалійська зазначила, що Юрія Тимошенка технічним кандидатом називає не тільки лідер парламентської фракції "Батьківщина", претендент на президентське крісло Юлія Тимошенко, а й політтехнологи.

"Це абсолютно абсурдне й абсолютно неправильне твердження. Навіть більше – це я мав би скаржитися, що на моєму шляху постала якась жінка, яка, з огляду на якісь події у своєму житті, змінила своє прізвище, підібралася впритул до мого прізвища", – сказав він.

7 лютого Юлія Тимошенко заявляла, що Юрій Тимошенко є технічним кандидатом, якого влада зареєструвала спеціально проти неї.

Україна має зброю для ударів по РФ! Вже готують бомбосховища.

четвер, 9 лютий 2023, 12:04

Д. Снєгирьов,ГІ "Права Справа", ЗСУ,РФ,наступ окупантів,Бахмут, Вугледар,оперативне оточення,знищення окупантів. Ми говоримо правду, а решту зроблять ЗСУ!

За наводкою партизан: базу бронетехніки РФ в окупованому Первомайську на Луганщині уразив HIMARS

четвер, 9 лютий 2023, 11:56

За попередньою інформацією, на території підприємства знаходилося більше тридцяти одиниць важкої бронетехніки і автотранспорту противника. За інформацією Генштабу ЗСУ, противник, намагаючись взяти під повний контроль Луганську область, продовжує зосере...