Вибори-вибори: Під Києвом секретарем виборчкому призначили мертву людину

За словами рідних, померлий дійсно мав досвід роботи на виборах.

У Вишгороді Київської області в 96-му виборчому окрузі при формуванні виборчої комісії дільниці, на посаду секретаря призначили людину, яка померла півтора року тому. Про це повідомляє ОПОРА, передають Патріоти України.

“Окружна виборча комісія 10 березня сформувала склад дільничних виборчих комісій під час засідання. Про це свідчить і постанова № 9 ОВК ТВО № 96 від 11.03.2019 року “Про утворення дільничних виборчих комісій з виборів Президента України звичайних та спеціальних виборчих дільниць територіального виборчого округу № 96″. В додатку до вищезгаданої постанови зафіксовано, що секретарем ДВК №320348 призначений Прокопенко Сергій Володимирович від кандидата в президенти Миколи Габера”, – йдеться в повідомленні.

Включений до складу ДВК №320348 Сергій Прокопенко помер півтора року тому. Цю ж інформацію підтвердили і родичі Сергія Прокопенка, надавши копію свідоцтва про смерть. За словами рідних, померлий раніше мав досвід роботи на виборах.

“Співробітники поліції повинні ретельно перевірити вірогідність підробки документів, оскільки інші логічні пояснення того, як людина, яка загинула два роки тому, могла особисто підписати заяву на згоду бути членом ДВК просто відсутні. Крім того, потрібна ретельна перевірка всіх подань на членів ДВК, ОВК отримала 96-го ІО. Адже підробка виборчої документації є кримінальним правопорушенням, за яке передбачена відповідальність ч. 158 Кримінального Кодексу України”, — зазначив координатор спостереження громадянської мережі “Опора” в Київській області Олексій Репік.

Хіти тижня. Українофобка продовжує збирати призи, або Шкода що свекор Кернес не дожив: “Епіцентр” та “Ашан” приєдналися до бойкоту товарів YARO через образу власницею бандерівців

четвер, 28 жовтень 2021, 4:00

Вона не їсть м'яса, зате з задоволенням чавкає українців. Мережі магазинів “Епіцентр” і “Ашан“ слідом за іншими українськими компаніями зняли з продажу товари бренду YARO після того, як його власниця Юлія Привалова написала образливий анекдот про банде...

З архіву ПУ. "Кісінько, я хотіла б прожити з тобою ще одне життя": Оксана Марченко зізналась у коханні куму Путіна (відео)

четвер, 28 жовтень 2021, 2:00

Колишня телеведуча зробила ніжне зізнання на весіллі сина. 47-річна колишня телеведуча, дружина народного депутата від прокремлiвської партії ОПЗЖ Віктора Медведчука та кума президента РФ Володимира Путіна Оксана Марченко, яка днями одружила 23-річног...