Вибори, вибори: Президент України танцював перед студентами (відео)

Петро Порошенко розповів молоді анекдот на злободенну тему - про євроінтеграцію.
Петро Порошенко. Фото: Корреспондент.net.

Президент Петро Порошенко станцював перед студентами. Це сталося під час того, як він розповідав анекдот для першокурсників Переяславського педагогічного університету, передають Патріоти України.

"Приїжджає українська делегація на Кубу і каже: "У вас великі проблеми, бо ніхто не працює. Як тільки збираються 3-5 кубинців, вони одразу ж починають танцювати самбу. Може почнете працювати?".

Кубинці кажуть: "Почнемо. Давайте. З чого починати?". "Давайте зберемо мітинг під лозунгом: "Давайте працювати! Самбі - ні!". Зібрали мітинг, виступає Фідель (Кастро - ред.): "Давайте працювати! Самбі - ні! Давайте працювати! Самбі - ні!". І вся площа підхопила пританцьовуючи і приспівуючи в ритмі самби: "Давайте працювати! Самбі - ні!", - розповів президент, трохи пританцьовуючи.

"Мені здається, що у нас так проводиться євроінтеграція", - посміявся Порошенко.

Дуже бояться: Британська розвідка пояснила, як зміна командування вплинула на діяльність флоту РФ

четвер, 18 квітень 2024, 17:50

Після заміни командувача у березні 2024 року Чорноморський флот РФ проявляє найменшу активність від початку повномасштабного вторгнення. Про це повідомляє міністерство оборони великої Британії із посиланням на дані розвідки, передають Патріоти України....

"У Росії немає ресурсу захопити Часів Яр у квітні": Військовий експерт оцінив плани і можливості ворога

четвер, 18 квітень 2024, 17:30

Після окупації Авдіївки російські окупанти націлились на ще одне місто в Донецькій області. Йдеться про Часів Яр. Але військово-політичний оглядач групи «Інформаційний спротив» Олександр Коваленко заявив, що РФ ризиковано проводити наступальні дії на Ч...