Вибори-вибори: "Улюблений" Тимошенко нардеп від БПП запропонував Юлії Володимирівні визначити на поліграфі, хто з них двох бреше

Нардеп від БПП Олексій Гончаренко заявив, що він ніколи у своєму житті не зустрічався з Тимошенко, не мав з нею справ, і нікуди вона, як тепер стверджує, його не проганяла

Колаж видання "Слово и Дело"

Народний депутат України від БПП Олексій Гончаренко готовий пройти детектор брехні, але разом з лідером партії «Батьківщина» Юлією Тимошенко. Про це Гончаренко заявив в ефірі інформаційно-політичного інтерактивного ток-шоу на телеканалі ZIK, зазначають Патріоти України.

Народний депутат Сергій Євтушок, який є членом фракції «Батьківщина», здивувався, чому у нардепа Олексія Гончаренка є особиста неприязнь до лідерки «Батьківщини», якщо колись він хотів балотуватися саме від цієї партії у мери Одеси.

«Пам’ятаєте 2010 рік і місцеві вибори? Я запитав у Юлії Володимирівної, у чому проблема. Вона каже, що цей молодий хлопчина прийшов і хотів балотуватися в мери Одеси. Вона його прогнала зі свого кабінету. Він хотів йти в мери Одеси від «Батьківщини»!»,– підкреслив Сергій Євтушок.

Натомість Олексій Гончаренко заявив, що він ніколи у своєму житті не зустрічався з пані Тимошенко і не спілкувався з нею.

«Такого не було ніколи. Я не хотів балотуватися від «Батьківщини». Не дай Боже, щоби зі мною таке сталося!»,– наголосив Гончаренко.

Він також додав, що готовий навіть пройти детектор брехні, щоб довести свою правоту у цьому питанні.

«Я готовий це зробити із задоволенням. Але разом з Юлією Володимирівною Тимошенко. Нехай вона каже, що я з нею зустрічався і просив, а я скажу, що ні. Я запрошую через ваш ефір пані Тимошенко на детектор брехні»,– заявив нардеп Гончаренко.

Війна за дніпровську воду для спраглих окупантів. Вірогідність та наслідки: ЗСУ зможуть стримати наступ з Криму, однак не відомо як впораються проти масованих авіанальотів - ЗМІ

неділя, 7 червень 2020, 12:09

Москва схоче позиціанувати спробу захопити русло Дніпра як вимушений гуманітарний крок, а не явну військову агресію. Однак щоб гарантовано подолати тут лінію оборони, обмеженими засобами не обійтись, доведеться воювати по-повній, зі всіма наслідками. Р...

Річниця великої перемоги: Чортківська офензива УГА проти вдвічі більшої польсько-французської армії

неділя, 7 червень 2020, 11:09

Нажаль, не зважаючи на жертовність та героїзм УГА, долю західних українських теренів вирішили в Версалі, чим заклали часову міну й під відроджену польську державу і криваве протистояння УПА та Армії Крайової на У Східній та Західній Волині та Галичині.