
Під час обшуку в кабінеті заступника начальника відділу управління карного розшуку поліції Києва вилучили 104 тисячі доларів, підозрюють у незаконному збагаченні, повідомляють Патріоти України з посиланням на прес-службу столичної прокуратури.
"Під час проведення обшуку у службовому кабінеті полісмена були вилучені грошові кошти в загальній сумі понад 104 тис. доларів США, з яких лише 49 тис. доларів США мали підтверджені джерела походження", - розповідають у відомстві.
За інформацією прокуратури, щодо законності набуття решти 55 тисяч у посадовця немає жодних доказів. "Окрім цього, вказані гроші не були внесені поліцейським у декларацію про доходи та майновий стан", - додають у прес-службі.
Зазначається, що вказаному службовцю оголошено підозру за статтями 366-1 та 368-2 Кримінального кодексу (декларування недостовірної інформації та незаконне збагачення). Вже підготовлено клопотання до суду про обрання йому запобіжного заходу.
Україна може переглянути свою нинішню переговорну позицію щодо припинення війни з Росією. Про це під час засідання Ради Безпеки ООН заявив постійний представник України при ООН Andrii Melnyk, передають Патріоти України. За словами дипломата, Київ залиш...
Українські дрони виходять на новий ринок: їх використають проти злочинності та для аграрного сектору, передають Патріоти України. Гондурас планує закупити українські безпілотники для охорони державних кордонів і боротьби з організованою злочинністю. Пр...