Вичікувальна позиція: В СБУ пояснили, чому не заборонили "подрузі Путіна" Ле Пен в'їзд до України

У відомстві запевняють - рішення можуть прийняти, але коли - не уточнюють.

Ле Пен. Фото: ЖЖ

Україна не ухвалювала рішення про запровадження санкцій проти кандидата в президенти Франції Марін Ле Пен за її висловлювання щодо Криму. Про це сьогодні в коментарі журналістам заявив керівник апарату голови СБУ Олександр Ткачук, повідомляють Патріоти України.

“Рішення щодо заборони в'їзду в Україну не приймалося. За результатами оцінки всієї інформації і думок відомств (СБУ та МЗС - ред.) було ухвалено колегіальне рішення на даний момент не забороняти в'їзд”, - сказав Ткачук.

Нагадамо, що 3 січня Ле Пен заявила, що не вважає анексію Криму Росією незаконною. «Я абсолютно не вважаю, що анексія була незаконною: був референдум, жителі Криму побажали приєднатися до Росії», - сказала вона.

МЗС України тоді висловило обурення у зв'язку з висловлюванням Ле Пен. У Службі безпеки заявили, що направили до МЗС листа для узгодження заборони на в'їзд в Україну для французького політика.

Хіти тижня. США розгорнуть божевільну кампанію: Росії напророкували провал на всіх фронтах (відео)

середа, 22 листопад 2017, 14:00

Вашингтон, погодившись з позицією Москви, висунув майже два десятка пропозицій по відновленню миру на Донбасі, але Росія дала задній хід. США і їх союзники почнуть потужну кампанію з дискредитації Росії. Москва попалася на невиконанні взятих на себе зо...

Хіти тижня. "Так бывает со всеми диктаторами": Путіна тицьнули носом у дружбу із поваленим президентом Зімбабве

середа, 22 листопад 2017, 12:30

Росія і Зімбабве домовилися разом боротися з санкціями Заходу, але Роберт Мугабе навряд чи вже зможе чимось допомогти Володимиру Путіну. Повалення влади в Зімбабве викликало появу безлічі мемів і саркастичних висловлювань, в яких проводяться паралелі з...