"Видають себе за західних підлітків, які захоплюються книгами про Гаррі Поттера": Кремлеботи узялися за британських підлітків

Набравши достатньо підписників у Twitter за допомогою повідомлень на популярні серед підлітків теми, тролі починають публікувати дезінформацію.

Кремль зацікавився британськими підлітками. Фото: соцмережі.

Пов’язані з Кремлем російські інтернет-тролі ведуть у соціальних мережах кампанію з дезінформації та пропаганди серед британських підлітків. Про це пише газета The Times, передають Патріоти України.

"Британські підлітки опинились під прицілом Кремля, який веде таємну кампанію, мета якої – посіяти розбрат серед молодих жителів західних країн", – зазначається у матеріалі видання.

Газета посилається на результати дослідження, проведеного експертами зі США, які проаналізували понад 3 мільйони повідомлень у Twitter. Так, з’ясувалося, що пропагандистська робота серед британської молоді ведеться за допомогою тематичних каналів у YouTube і повідомлень у соцмережах, які залишають російські тролі. Вони видають себе за західних підлітків, які захоплюються книгами про Гаррі Поттера, фільмами з Еммою Вотсон і поезією Сільвії Плат.

Набравши достатньо підписників у Twitter за допомогою повідомлень на популярні серед підлітків теми, тролі починають публікувати дезінформацію. Ця інформація зокрема стосується обставин інциденту в Солсбері, де було отруєно "Новачком" екс-розвідника Сергія Скрипаля.

Так, за допомогою контрольованих Кремлем облікових записів тролі намагаються переконати західних підлітків у шкоді ГМО і щеплень, а також змусити зривати уроки, влаштовуючи акції політичного протесту.

Цю битву ми вже виграли: Український борщ визнали об’єктом культурної спадщини ЮНЕСКО

п’ятниця, 1 липень 2022, 14:00

Український борщ увійшов до списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО, що потребує термінової охорони. Відповідне рішення ухвалили 1 липня на 5-му позачерговому засіданні Міжурядового комітету з охорони нематеріальної культурної спадщини, інформ...

Окупанти вже воліють "не звертати уваги": В Маріуполі знайшли нову братську могилу - радник мера

п’ятниця, 1 липень 2022, 13:51

В зруйнованому та окупованому російськими загарбниками Маріуполі знайшли нову братську могилу, у якій поховано понад 100 загиблих. Про це повідомив радник мера Маріуполя Петро Андрющенко у Telegram, передають Патріоти України. "Нова братська могила під...