Використовував секретні шпигунські технології! Стали відомі несподівані подробиці про Скрипаля

Колишній російський подвійний агент Сергій Скрипаль при роботі на британську розвідку МІ6 використовував "невидимі" чорнила. Дана інформація міститься у книжці Skripal Files британця Марка Урбана. Він минулого року працював над дослідженням роботи шпигунів під час холодної війни, в тому числі брав інтерв'ю у Скрипаля. Після випадку у Солсбері вирішив видати матеріали про нього окремо, повідомляють Патріоти України з посиланням на Daily Mail.

Під час роботи в Іспанії Скрипаля завербував агент МІ6 із псевдо Річард Бегналл. Двоє зустрічалися на спеціально орендованій квартирі. За кожен раз росіянин отримував кілька тисяч доларів.

Повернувшись до Москви, Скрипаль двічі передавав секретну інформацію британським спецслужбам за допомогою книжок. Перший раз дружина Людмила і донька Юлія передали "старому другу" Бегналлу подарунок від Сергія, коли були на канікулах у іспанському Аліканті. Це був роман російського письменника. На кількох сторінках книжки Скрипаль писав послання невидимими чорнилами. Вдруге Людмила взяла подарунок до Мальти. Жодного разу рідні шпигуна не знали про справжнє значення книжок, стверджує Урбан.

Хіти тижня. "Снайперский террор, или Почему ВСУ больше не мстят за каждого погибшего на Донбассе", - Жирохов

понеділок, 23 вересень 2019, 12:00

"Впервые за много месяцев потери нашей группировки на Донбассе стали большими, чем у оккупационного корпуса", - пише у своєму блозі військовий експерт Михайло Жирохов, передають Патріоти України, і продовжує:. "Так, только за сентябрь погибло 11 бойцов...

"Украина вступает в очередной очень опасный период - генерирование Кремлем фейковых планов, моделей или формул по Донбассу будет носить безостановочный характер", - "ІС"

понеділок, 23 вересень 2019, 8:24

"На этой неделе российские средства массовой дезинформации слили в сеть якобы согласованный текст "формулы Штайнмайера2, который Украина отказалась подписывать на мирных переговорах в Минске", - пише "Інформаційний спротив", передають Патріоти України...