Випробовують у Молдові: Аналітик розкрив новий план Кремля по Донбасу (відео)

Кремль за допомогою проросійських політсил і партій спробує після виборів, призначених на лютий 2019 року, навмисно спробувати "увіпхати" невизнане Придністров'я до складу Молдови, провівши в ній так звану федералізацію, повідомляють Патріоти України.

При цьому, як розповів кишинівський політичний аналітик Оазу Нантой в ефірі Еспресо.TV, після цього Москва спробує перенести цей сценарій на так звані ДНР і ЛНР.

"Ніхто не скасував сценарій масового приходу до влади тандему Ігор Донон (президент Молдови. - Ред.) - Влад Плахотнюк (найбільший молдавський олігарх, лідер Радянської соцпартії Молдови. - Ред.), які потім за вказівкою Дмитра Козака (кремлівський куратор Придністров'я. - Ред.), який презентував свій план з федералізації Молдови ще у 2003 році, реалізують сценарій, коли під приводом "вирішення" конфлікту у Придністров'ї Путін створить прецедент для України та "ДНР/ЛНР", - вважає Нантой.

При цьому він не виключив, що вже почалася обкатка таких сценаріїв і що вони є частинами єдиного плану для України і Молдови.

Резніков анонсував ще більше "подарунків": Україна отримала нову партію РСЗВ M270 з Великої Британії

п’ятниця, 12 серпень 2022, 12:29

В Україну прибула нова партія РСЗВ М270 від Великої Британії. Про це у Twitter повідомив міністр оборони України Олексій Резніков, передають Патріоти України. "Велика Британія обіцяла, Велика Британія виконала! В Україну прибули нові РСЗВ М270", - напи...

"Відірвало дупу" в буквальному сенсі: Що відомо про колаборанта, який постраждав внаслідок вибуху в Мелітополі

п’ятниця, 12 серпень 2022, 11:59

Внаслідок ранкового вибуху в Мелітополі постраждав колаборант Олег Шостак. Про це повідомляє РІА "Мелітополь", передають Патріоти України. Він очолює так званий «департамент зі зв’язків із громадськістю у військово-цивільній адміністрації» Запорізької ...