Випустити з камери неможливо: Луценко пояснив, чому Савченко заборонено відвідувати засідання ВР

Генпрокурор зазначив, що єдине, що він може зробити для Савченко зараз — це якомога швидше закінчити слідство.

Юрій Луценко. Фото:Антикор

Надія Савченко, яка нині перебуває у СІЗО, може користуватися правами народної депутатки, однак лише у місці свого перебування. Про це заявив генпрокурор Юрій Луценко, передають Патріоти України з посиланням на 112 Україна.

"Я і зараз розписую її депутатські подання, вона мені їх підписує, я на них відповідаю. Але покинути камеру після підозри у вчиненні особливо тяжкого злочину, яке могло спричинити десятки вбивств невинних людей неможливо", — заявив він.

Луценко наголосив, що використання депутатських прав обмежене місцем перебування відповідно до рішення суду. Він зазначив, що єдине, що він може зробити для Савченко зараз — це якомога швидше закінчити слідство.

За словами Луценка, ГПУ планує до осені передати матеріали слідства спочатку для ознайомлення, а потім до суду. "Це єдиний правильний правовий і законний шлях", — наголосив генпрокурор.

Бої на Таврійському напрямку: Генерал Тарнавський розповів про втрати окупантів

субота, 30 вересень 2023, 23:52

На Таврійському напрямку триває бойова робота Сил оборони. За останню добу втрати окупаційних військ РФ склали 248 осіб, з яких 84 – безповоротні. Про це повідомив командувач оперативно-стратегічного угруповання військ "Таврія", бригадний генерал Олекс...

Загроза дефіциту озброєнь на фронті: Конгрес ухвалив держбюджет США без допомоги Україні у 6 млрд доларів

субота, 30 вересень 2023, 23:30

Палата представників Конгрессу США схвалила тимчасове фінансування уряду, що дозволить уникнути так званого шатдауну. Про це повідомила The Washington Post у суботу, 30 вересня. Вказано, що о Палата представників ухвалила резолюцію про продовження терм...