Випустити з камери неможливо: Луценко пояснив, чому Савченко заборонено відвідувати засідання ВР

Генпрокурор зазначив, що єдине, що він може зробити для Савченко зараз — це якомога швидше закінчити слідство.

Юрій Луценко. Фото:Антикор

Надія Савченко, яка нині перебуває у СІЗО, може користуватися правами народної депутатки, однак лише у місці свого перебування. Про це заявив генпрокурор Юрій Луценко, передають Патріоти України з посиланням на 112 Україна.

"Я і зараз розписую її депутатські подання, вона мені їх підписує, я на них відповідаю. Але покинути камеру після підозри у вчиненні особливо тяжкого злочину, яке могло спричинити десятки вбивств невинних людей неможливо", — заявив він.

Луценко наголосив, що використання депутатських прав обмежене місцем перебування відповідно до рішення суду. Він зазначив, що єдине, що він може зробити для Савченко зараз — це якомога швидше закінчити слідство.

За словами Луценка, ГПУ планує до осені передати матеріали слідства спочатку для ознайомлення, а потім до суду. "Це єдиний правильний правовий і законний шлях", — наголосив генпрокурор.

Сі Цзиньпін запросив Путіна з візитом до Китаю і заговорив про "історичну логіку" свого візиту в Москву

вівторок, 21 березень 2023, 18:52

Китайський лідер Сі Цзіньпін запросив російського диктатора Володимира Путіна відвідати Китай у 2023 році. Водночас вказав на наявність "історичної логіки" в тому, чому після переобрання на посаді першою країною для офіційної поїздки обрав саме Росію, ...

Паралізували ворога зухвалістю: Вертолітники і розвідка розсекретили деталі польотів на оточену "Азовсталь"

вівторок, 21 березень 2023, 18:26

Рівно рік тому у цей день відбувся перший політ рятувальної спецоперації до оточеної "Азовсталі". Повна секретність, наднизький політ під прицілом ворожих ППО. І все заради порятунку наших сталевих воїнів, що тримали тоді останній форпост Маріуполя - "...