Випустити з камери неможливо: Луценко пояснив, чому Савченко заборонено відвідувати засідання ВР

Генпрокурор зазначив, що єдине, що він може зробити для Савченко зараз — це якомога швидше закінчити слідство.

Юрій Луценко. Фото:Антикор

Надія Савченко, яка нині перебуває у СІЗО, може користуватися правами народної депутатки, однак лише у місці свого перебування. Про це заявив генпрокурор Юрій Луценко, передають Патріоти України з посиланням на 112 Україна.

"Я і зараз розписую її депутатські подання, вона мені їх підписує, я на них відповідаю. Але покинути камеру після підозри у вчиненні особливо тяжкого злочину, яке могло спричинити десятки вбивств невинних людей неможливо", — заявив він.

Луценко наголосив, що використання депутатських прав обмежене місцем перебування відповідно до рішення суду. Він зазначив, що єдине, що він може зробити для Савченко зараз — це якомога швидше закінчити слідство.

За словами Луценка, ГПУ планує до осені передати матеріали слідства спочатку для ознайомлення, а потім до суду. "Це єдиний правильний правовий і законний шлях", — наголосив генпрокурор.

Важка артилерія і не тільки: Кулеба анонсував нову допомогу від НАТО і розповів про дискусію щодо Patriot і танків

середа, 30 листопад 2022, 23:42

Україна незабаром отримає новий пакет допомоги від країн НАТО, до якого входять зокрема засоби енергозабезпечення, важка артилерія та бронемашини. Про це заявив після міністерської зустрічі НАТО в Бухаресті очільник МЗС України Дмитро Кулеба, передають...

Агітував прямо у кафе: На Харківщині повідомили про підозру прихильнику "русского мира" та Путіна

середа, 30 листопад 2022, 23:15

Із початком російської війни в Україні з'явилося багато колаборантів. Представники правоохоронних органів останнім часом часто викривають зрадників. Так, нещодавно під Харковом виявили колаборанта, який агітував за Росію та закликав підтримувати її кри...