
Українські волонтери, які потрапили під обстріл в районі селища Піски, виявилися депутатами Київської міської ради. Про це йдеться в повідомленні лідера політичної сили ВО "Свобода" Олега Тягнибока, повідомляють Патріоти України.
У повідомленні вказується, що під обстріл потрапили Петро Кузик і Денис Попов, які є депутатами Київради. "Бажаємо якнайшвидшого одужання побратимам, бійцям "Легіону Свободи", депутатам Київської міської ради Петру Кузику і Денису Попову. Свободівці потрапили під обстріл ворожих АГС біля Пісків. У місцевому госпіталі уламків з грудей і плеча поки не витягли. Загальний стан стабільний", - повідомив Тягнибок.
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що бойовики терористичної угруповання "ДНР" поранили двох українських волонтерів, які перебували в селищі Піски, яке розташоване біля окупованого Донецька.
В анексованому Криму російські військові почали використовувати нові способи маскування бензовозів, намагаючись убезпечити їх від атак українських безпілотників. За даними українських партизанських рухів, паливні цистерни перефарбовують у яскраві коль...
Російські війська стикаються з дедалі більшими труднощами із забезпеченням логістики до тимчасово окупованого Криму. Про це повідомляють активісти руху «Жовта Стрічка», передають Патріоти України. За їхніми даними, після ураження поромної інфраструктур...