
Нардеп Надія Савченко, обвинувачена у державній зраді, знову оголосила про голодування. Про це 5 грудня вона написала у Facebook, повідомляють Патріоти України.
"Я буду продовжувати сухе голодування доки мене не відвезуть в банк, доки я не поновлю електронний ключ, не подам декларацію до НАЗК, доки мені не дозволять відвідування моєї сестри, моєї матері, моїх помічників народного депутата у вільному доступі", - заявила вона.
Нардеп стверджує, що слідчі Служби безпеки шантажують і тиснуть на неї та її адвокатів. У СБУ начебто вимагають, щоб адвокати Савченко підписали документ про ознайомлення з матеріалами справи, щоб негайно розпочати розгляд справи по суті.
Савченко думає, що її хочуть засудити в Україні до президентських виборів. "Я незламна…Я ж не в Росії, це ж не російські слідаки, це ж не російське ФСБ, це - українське СБУ. І реагувати на такі заяви я можу тільки одним методом. Я оголошую голодування сухе, не просто без їжі, але й без води", - заявила нардеп.
Також Савченко заявила, що в обмін на підпис адвокатів, у СБУ їй пропонували можливість бачитись з рідними, помічниками, поновити електронні ключі, відкрити рахунок в банку для реєстрації кандидатом в президенти України.
В Ормузькій протоці зазнав атаки танкер, який перевозив нафту з Катару. Судно було пошкоджене внаслідок удару невстановленим снарядом, передають Патріоти України з посиланням на Bloomberg. . За інформацією Центру морських торговельних операцій Великої...
В анексованому Криму російські військові почали використовувати нові способи маскування бензовозів, намагаючись убезпечити їх від атак українських безпілотників. За даними українських партизанських рухів, паливні цистерни перефарбовують у яскраві коль...