Вже не фантастика: Екс-прем'єр Литви розповів, коли оприлюднять "план Маршалла" для України

Саме Литва виступила ініціатором і є одним з найпослідовніших лобістів глобальної фінансової допомоги ЄС для нашої держави.

"План Маршалла для України" може бути представлений вже майбутньої осені. Про це розповів екс-прем'єр Литви, один з авторів так званого "плану Маршалла" для України Андрюс Кубілюс, повідомляють Патріоти України з посиланням на segodnya.ua. За словами політика, ідея такого плану зародилася ще 3 роки тому, але тільки зараз вона набуває реальних обрисів.

"І ось зараз ми рухаємося далі, плануємо до кінця червня поїхати в Берлін і Брюссель. Також є цілий ряд конференцій, скажімо, в Лондоні на початку липня. І, нарешті, ми представимо "План Маршалла для України" на саміті Східного партнерства в листопаді, де, сподіваємося, згадка про цей документ з'явиться у підсумковій декларації саміту", - зазначив Кубілюс.

Екс-прем'єр Литви Андрюс Кубілюс пропонує виділяти Україні по $ 4-5 млрд щорічно плюс 3% бюджету ЄС. Як повідомлялось раніше, Захід готовий вкласти в економіку України понад 20 мільярдів доларів з метою подальшої інтеграції країни в євроатлантичні структури.

Природа була проти: Окупанти хотіли на КамАЗах форсувати Оскіл на Харківщині, але щось пішло не так (фото)

четвер, 11 серпень 2022, 12:14

Окупанти знову намагалися форсувати Оскільське водосховище поруч зі знищеним мостом. Поблизу села Гороховатка (на південний захід від Борової) місцеві мешканці помітили застряглі у річці Оскіл військові автомобілі, на яких російські окупанти намагалися...

"Окупанти ломанулися слідом, але...": Епічне відео "мобілізації" в Луганську з несподіваною розв'язкою

четвер, 11 серпень 2022, 11:44

Російські терористи та бойовики "ЛНР" продовжують спроби мобілізувати чоловіче населення окупованого Луганська на війну проти Збройних сил України. У мережі з'явилося нове відео з окупованого міста, на якому місцеві карателі "полюють" за потенційними м...