"Ихтамнет": Бойовиків "ДНР" "косить" епідемія. Лікарні не справляються, - розвідка

Через лікування поранених та скалічених терористів окупанти обмежили надання медичної допомоги мирному населенню окупованої частини Донецької області.

Ілюстрація: lviv.strichka.com

У зв’язку з великими втратами під час бойових дій на Донбасі керівникам незаконного формування «ДНР» довелося перевести місцеві лікарні у режим посиленої роботи, але не зважаючи на це, місць для поранених бойовиків все одно не вистачає. Про це йдеться у повідомленні прес-служби Головного управління розвідки Міністерства оборони України на сторінці у Фейсбуці, повідомляють Патріоти України.

У повідомленні зазначається, що для лікування поранених та скалічених терористів окупанти обмежили надання медичної допомоги мирному населенню окупованої частини Донецької області. Крім того, за даними ГУР, через відсутність належного санітарного стану та лікарських засобів у лікарнях «ДНР» спостерігається загострення санітарно-епідеміологічної ситуації.

«Спостерігається значне підвищення кількості захворюваності серед особового складу проросійських бойовиків ОРДО. Лікарі діагностують майже у кожному випадку кишковий грип», - зазначається у інформаційному листі. В той самий час в українській розвідці додали, що через різке зниження морально-психологічного стану серед особового складу, кількість смертей через нещасні випадки та суїциди збільшилася. Через пияцтво збільшилася кількість сутичок в лавах окупантів.

Москва дала знати про власну слабину: Лавров пригрозив Україні "комплексом заходів", а потім виявив готовність відновити переговори "в будь-який час"

вівторок, 23 червень 2026, 15:48

Кремль наразі робить те, що сам вважає проявом слабкості: просить про переговори. Глава Міністерства закордонних справ (МЗС) країни-агресорки РФ Сергій Лавров стверджує, що Москва готова «забезпечити безпеку» свого союзника — Білорусі. При цьому Росія ...

"Запальна" ніч у Криму знищено стратегічний міст, і загалом понад 60 цілей

вівторок, 23 червень 2026, 15:10

У ніч на вівторок, 23 червня, підрозділи Сил безпілотних систем ЗСУ завдали ударів по понад 60 ключових об'єктах противника на тимчасово окупованій території Криму. Про військові досягнення повідомили Сили безпілотних систем ЗСУ та майор Роберт "Мадяр"...