
Збройні формування Російської Федерації та їхні найманці на Донбасі продовжують навмисно грубо перешкоджати проведенню моніторингу безпекової ситуації членами патрулів місії ОСБЄ, повідомляють Патріоти України з посиланням на прес-центр Операції об’єднаних сил.
У понеділок, 4 лютого, у період між 10:25 та 10:30 поблизу блокпоста Збройних сил України члени патруля зафіксували п'ять вибухів невизначеного походження на відстані орієнтовно 2–3 км на схід і південно-південний схід.
"О 10:30, коли вони (члени патруля – ред.) вже сіли в патрульні автомобілі, спостерігачі почули ще три вибухи у безпосередній близькості за 70–100 метрів від того місця, де вони перебували. Вибухи супроводжувалися полум'ям, димом та з розлітом сажі та снігу", - повідомляє прес-центр.
Патруль одразу перемістився приблизно на п'ять кілометрів до східної околиці міста Золоте-2 (Карбоніт; на захід від Луганська). Між 10:40 і 10:50 спостерігачі зафіксували, що кількість порушень режиму припинення вогню зростала. Патруль був змушений залишити цей район.
Російський диктатор Володимир Путін припустився серйозної помилки, коли почав залякувати Україну та світ ядерною зброєю. Він укотре продемонстрував свою слабкість. Про це заявив очільник Національного управління ядерної безпеки США Брендон Вільямс, пер...
Лідер польської партії "Право і справедливість" (PiS) Ярослав Качинський заявив, що поверне український орден князя Ярослава Мудрого ІІ ступеня, яким його нагородили у 2022 році. Він підкреслив, що такий крок стане виразом ставлення до українських еліт...