"Ихтамнет": Волонтери розсекретили військових Путіна, які брали участь у війні на Донбасі і захопленні Криму (фото)

Опізнання "ветеранів" Донбасу 15-й ОМСБр засноване на аналізі фотографій і даних з соціальних профілів. Основна ідентифікація проведена по знімку 2014 року через альбом контрактника 15-й ОМСБр Олексія Козлова.

Ілюстрація: 2.bp.blogspot.comВолонтери міжнародного розвідувального співтовариства InformNapalm розсекретили російських військових, які брали участь в бойових діях проти України на Донбасі і військовій операції по окупації Криму. Про це йдеться на сайті спільноти, повідомляють Патріоти України.

Так, мова йде про військовослужбовців 15-ї окремої мотострілкової бригади (ОМСБр) ЗС РФ (в/ч 90600, сел. Рощинский Волзького району Самарської обл.)

Волонтерам вдалося встановити дані 10 військових РФ, які, крім фотографій з Донбасу, мають нагороди за бойові заслуги: 3 медалі "За військову доблесть" і 4 медалі "За повернення Криму".

"Арестом Саакашвили генпрокурор Луценко все поставил на кон, теперь он должен уйти в отставку", - Лещенко

понеділок, 11 грудень 2017, 22:25

Якщо генпрокурор залишатиметься на посаді, як відновлюватиме авторитет, після двох важких поразок протягом тижня? Й відверто негативною оцінкою його ролі у справах проти НАБУ та Саакашвілі, котрі пролунали з Держдепу США, штаб квартири МВФ та Брюсселю?

Важке фіаско влади: Як Саакашвілі весь день обирали запобіжний захід, а потім відпустили додому

понеділок, 11 грудень 2017, 21:30

​Спочатку справа проти НАБУ. Тепер Саакашвілі. Протягом тижня це вже друга важка поразка Генеральної прокуратури та Юрія Луценка особисто, а також тих політиків, хто надихав Юрія Віталійовича на ці гучні справи. Суд відмовив прокурорам у клопотанні про...