"Ихтамнет": Волонтери розсекретили військових Путіна, які брали участь у війні на Донбасі і захопленні Криму (фото)

Опізнання "ветеранів" Донбасу 15-й ОМСБр засноване на аналізі фотографій і даних з соціальних профілів. Основна ідентифікація проведена по знімку 2014 року через альбом контрактника 15-й ОМСБр Олексія Козлова.

Ілюстрація: 2.bp.blogspot.comВолонтери міжнародного розвідувального співтовариства InformNapalm розсекретили російських військових, які брали участь в бойових діях проти України на Донбасі і військовій операції по окупації Криму. Про це йдеться на сайті спільноти, повідомляють Патріоти України.

Так, мова йде про військовослужбовців 15-ї окремої мотострілкової бригади (ОМСБр) ЗС РФ (в/ч 90600, сел. Рощинский Волзького району Самарської обл.)

Волонтерам вдалося встановити дані 10 військових РФ, які, крім фотографій з Донбасу, мають нагороди за бойові заслуги: 3 медалі "За військову доблесть" і 4 медалі "За повернення Криму".

"Три ловушки для украинцев": Портников про сьогоднішній мітинг під Радою

вівторок, 17 жовтень 2017, 16:07

Якими будуть наслідки протестів і які загрози вони несуть - про це детальніше. "Сегодняшний митинг украинских оппозиционных сил – если он завершится мирно, без провокаций, ранений и человеческих жертв – может войти в историю как один из первых митингов...

Хіти тижня. У Росії викрили підлість Кремля у війні на Донбасі

вівторок, 17 жовтень 2017, 16:00

Москва створила міфи про війну на Донбасі, щоб мати можливість заперечувати свою причетність до неї. Таку думку в ефірі "Ехо Москви" висловила російська журналістка Юлія Латиніна, передають Патріоти України. "Спочатку було всяке таке дрібне парадержавн...