
Виконуюча обов'язки міністра охорони здоров'я Уляна Супрун заявила, що з 1 липня 149 медичних установ почнуть співпрацю з Національною службою здоров'я України. Як повідомила вона на своїй сторінці в Facebook, це лікарні в 22 областях, повідомляють Патріоти України.
"З 1 липня вони почнуть працювати за новими правилами. Вперше сімейні лікарі, терапевти і педіатри мають чіткий перелік послуг, які вони повинні надавати, а держава буде оплачувати ці послуги відповідно до встановлених тарифів та коригуючого коефіцієнту", - пояснила Супрун.
Договори між установами і НСЗУ уклали до 5 червня. А вже з липня вони будуть отримувати фінансування за новою схемою. Ці установи першими отримають гроші за кількість прийнятих пацієнтів.
Обслуговуються в таких медичних установах 8 млн українців. "На 149 закладів, з якими сьогодні укладені договори на друге півріччя буде виділено близько 1,5 млрд грн. Інші заклади охорони здоров'я, як і раніше, будуть надалі фінансуватися через механізм субвенції", - розповіла Супрун.
В установи першої хвилі увійшли всі медустанови Києва, кількох обласних центрів (Вінниця, Полтава і Черкаси) і великих міст (Кривий Ріг і Кременчук).
У київській лікарні обірвалося життя 30-річної Дар’ї Гончар та її матері. Жінки отримали важкі поранення під час російського обстрілу столиці в ніч проти 2 червня, намагаючись дістатися укриття, передають Патріоти України з посиланням на медіа «#ШОТАМ»...
У Державній думі Російської Федерації пролунала ініціатива щодо запровадження повноцінних уроків початкової військової підготовки для школярів, починаючи з 5 класу, передають Патріоти України. За словами членів профільного комітету з питань СНД, дітей ...