За Азовське море: Європейський союз вдарив санкціями по Росії

Європейський союз узгодив санкції проти восьми росіян у зв'язку з агресією РФ проти України у Керченській протоці, повідомляють Патріоти України з посиланням на Bloomberg.

Подробиць агентство поки не повідомляє. При цьому наголошується, що в ЄС поки не мають наміру вносити російські компанії до списку санкцій через морську агресію РФ проти України.

За даними радіостанції RFE/RL, під санкції потраплять "близько восьми осіб". Їм буде заборонений в'їзд до ЄС, а активи на території Євросоюзу будуть заморожені.

Про обмежувальні заходи може бути оголошено на зустрічі міністрів закордонних справ країн ЄС 18 лютого у Брюсселі. При цьому імена людей, що потраплять під санкції, в понеділок можуть не бути оприлюднені, оскільки підготовчі правові процедури на той час, можливо, не вдасться завершити.

Раніше брюссельський журналіст Рікард Йозвяк повідомив, що в ЄС активно обговорюють нові заходи проти РФ. "Дипломати ЄС сьогодні все ще обговорюють можливість включення більшої кількості росіян до санкційного списку через події в Азовському морі", — пояснив він.


Джерело: Обозреватель

З архіву ПУ. "Бойова вовчиця" під личиною тендітної брюнетки: Як Мендель штовхала журналіста та виривала мікрофон за намагання поставити запитання Зеленському

понеділок, 19 жовтень 2020, 19:00

Сергій Андрушко спробував поставити питання президенту про голову ОП, але його почали відштовхувати Юлія Мендель і охоронці. Прес-секретар президента України Володимира Зеленського Юлія Мендель люто відштовхувала від очільника держави журналіста «Радіо...