За безцінь: Як міністри збували майно Збройних сил, - розслідування

Нардеп Олександр Бригинець оприлюднив інформацію від Тимчасової слідчої комісії пророзкрадання в українській армії. Колишні міністри оброни та виконувачі їхніх обов’язків продали майна армії навіть у тих "нереально занижених цінах" на 3,2 млрд грн., повідомляють Патріоти України.

Так, колишній міністр оборони Павло Лебедєв продав на 217.469 млн гривень. Серед розпроданого майна – 51 танк, півсотні БМП/БТР, 9 вертольотів а також 27 літаків, БПЛ або планерів.

Екс-міністр Дмитро Саламатін продав техніки та озброєння на 250.95 млн грн – 86 танків, 89 БМП/БТР, 85 вертольотів та 36 літаків, БПЛ або планерів. Михайло Єжель – на 604.77 млн грн. Він за безцінь віддав 340 танків, 191 БМП/БТР, 51 вертоліт та 31 літак, БПЛ або планер.

Окрім цього, Валерій Іващенко розпродав майна на 253.8 млн.гр, а Юрій Єхануров на 504.31 млн грн. Колишній міністр Анатолій Гриценко зміг розпродати військового майна на рекордні 1,3 мільярда гривень.

США допомогли Україні вдарити по Москві: З'явилися гучні подробиці атаки на НПЗ

середа, 24 червень 2026, 9:42

Українські удари по цілях на території Росії, зокрема по об'єктах у районі Москви та Московському нафтопереробному заводу, здійснювалися із використанням розвідувальної інформації, наданої Сполученими Штатами. Про це повідомляє видання Financial Times ...

Трамп вражений далекобійними ударами СОУ по РФ та сповнений ентузіазму щодо України, — FT

середа, 24 червень 2026, 9:23

Очільник Білого дому був "надзвичайно вражений і сповнений ентузіазму" щодо української кампанії повітряних ударів вглиб російської території, пише Financial Times з посиланням на власні джерела, передають Патріоти України. За словами співрозмовників в...