За безцінь: Як міністри збували майно Збройних сил, - розслідування

Нардеп Олександр Бригинець оприлюднив інформацію від Тимчасової слідчої комісії пророзкрадання в українській армії. Колишні міністри оброни та виконувачі їхніх обов’язків продали майна армії навіть у тих "нереально занижених цінах" на 3,2 млрд грн., повідомляють Патріоти України.

Так, колишній міністр оборони Павло Лебедєв продав на 217.469 млн гривень. Серед розпроданого майна – 51 танк, півсотні БМП/БТР, 9 вертольотів а також 27 літаків, БПЛ або планерів.

Екс-міністр Дмитро Саламатін продав техніки та озброєння на 250.95 млн грн – 86 танків, 89 БМП/БТР, 85 вертольотів та 36 літаків, БПЛ або планерів. Михайло Єжель – на 604.77 млн грн. Він за безцінь віддав 340 танків, 191 БМП/БТР, 51 вертоліт та 31 літак, БПЛ або планер.

Окрім цього, Валерій Іващенко розпродав майна на 253.8 млн.гр, а Юрій Єхануров на 504.31 млн грн. Колишній міністр Анатолій Гриценко зміг розпродати військового майна на рекордні 1,3 мільярда гривень.

"Ноги схожі на сірники, втрачає вагу": Путін перебуває під дією сильних наркотиків, - Соловей

субота, 1 квітень 2023, 10:30

Російський диктатор Володимир Путін знаходиться під дією сильних наркотиків. Він вживає "дуже сильні стимулятори" через погіршення стану здоров'я. Про це заявив російський політолог, колишній професор Московського інституту міжнародних відносин, в яком...

"Київ підвищив ставку": Зустріч Сі Цзіньпіна і Зеленського відбудеться скоро, у Пекіна дедлайн, - експерт

субота, 1 квітень 2023, 10:27

Зустріч Сі Цзіньпіна і Володимира Зеленського може відбутися на одному з ініційованих Китаєм заходів, заявив директор Центру досліджень проблем громадянського суспільства Віталій Кулик.В інтерв'ю "Главреду" він не виключив, що це може бути розширене он...