За "численні порушення, обман і введення в оману". Удар з неочікуваного боку: Канал Володимира Зеленського заблокували

.​У прес-службі кандидата у президенти обурюються, що не було ніяких попереджень, і сподіваються, що «це якась помилка».

YouTube заблокував передвиборний канал кандидата в президенти, шоумена Володимира Зеленського «Зе! Президент», зазначають Патріоти України.

При спробі зайти на канал відеохостинг вказує, що обліковий запис заблоковано за «численні або серйозні порушення умов використання YouTube, в тому числі щодо спаму, обману і введення користувачів в оману користувачів».

У прес-службі Зеленського theБабелю повідомили, що хостинг не присилав попереджень про блокування і «швидше за все, це якась помилка».

«Ми зв'язуємося з YouTube і сподіваємося, що протягом години канал буде активований», - зазначив представник штабу.

Година минула ,і політтехнолог штабу Дмитро Разумков в коментарі InfoResist розповів, що їх команда поки не змогла зв'язатися з адміністрацією відео-хостингу.

«Намагаються з ними зв'язатися, але в зв'язку з тим, що мабуть, закінчився у них робочий день, то відповіді ми поки не отримали. Ситуація певною мірою унікальна, тому що хлопці, які займаються діджіталом привести схожу аналогію, де б це було раніше, не можуть», - заявив "рулевий" Зеленського.

За його словами зазвичай YouTube видаляє спірні ролики, а не блокує відразу канал.

«Наші відео ролики були більш ніж в рамках правил YouTube. І навіть якщо б це було не так, то зазвичай YouTube видаляє, наскільки я знаю, я не настільки глибокий фахівець в діджітале, але він, по-перше, видаляє тільки це відео, це раз. Два - виходить попередження про те, що було зроблено не так і що є порушенням політики YouTube. У нас таких попереджень не було і ось в цьому-то основна проблема», - бідкається політтехнолог.

Станом на 22.00 канал Зе! Президент вже працює...

Хіти тижня. "Завтра він буде представлений Генеральному штабу і Збройним силам", - Міністр оборони Полторак дав характеристику генералу Хомчаку

п’ятниця, 24 травень 2019, 3:00

Про це все ще чинний міністр оборони заявив журналістам після засідання уряду в середу, , зазначають Патріоти України. "Генерал Хомчак - досвідчений генерал, досвідчений офіцер. Він вчора був призначений і завтра вранці він буде представлений Генеральн...

Хіти тижня. РФ створює юридичну базу для військового вторгнення в Україну

п’ятниця, 24 травень 2019, 2:00

Не виключаю, що Путін після парламентських виборів, переконавшись, що проросійська п'ята колона не сформувала парламентської більшості, і зміни стратегічного курсу України в бік НАТО і ЄС не відбудеться, може піти на одностороннє визнання квазіреспублік "