За "численні порушення, обман і введення в оману". Удар з неочікуваного боку: Канал Володимира Зеленського заблокували

.​У прес-службі кандидата у президенти обурюються, що не було ніяких попереджень, і сподіваються, що «це якась помилка».

YouTube заблокував передвиборний канал кандидата в президенти, шоумена Володимира Зеленського «Зе! Президент», зазначають Патріоти України.

При спробі зайти на канал відеохостинг вказує, що обліковий запис заблоковано за «численні або серйозні порушення умов використання YouTube, в тому числі щодо спаму, обману і введення користувачів в оману користувачів».

У прес-службі Зеленського theБабелю повідомили, що хостинг не присилав попереджень про блокування і «швидше за все, це якась помилка».

«Ми зв'язуємося з YouTube і сподіваємося, що протягом години канал буде активований», - зазначив представник штабу.

Година минула ,і політтехнолог штабу Дмитро Разумков в коментарі InfoResist розповів, що їх команда поки не змогла зв'язатися з адміністрацією відео-хостингу.

«Намагаються з ними зв'язатися, але в зв'язку з тим, що мабуть, закінчився у них робочий день, то відповіді ми поки не отримали. Ситуація певною мірою унікальна, тому що хлопці, які займаються діджіталом привести схожу аналогію, де б це було раніше, не можуть», - заявив "рулевий" Зеленського.

За його словами зазвичай YouTube видаляє спірні ролики, а не блокує відразу канал.

«Наші відео ролики були більш ніж в рамках правил YouTube. І навіть якщо б це було не так, то зазвичай YouTube видаляє, наскільки я знаю, я не настільки глибокий фахівець в діджітале, але він, по-перше, видаляє тільки це відео, це раз. Два - виходить попередження про те, що було зроблено не так і що є порушенням політики YouTube. У нас таких попереджень не було і ось в цьому-то основна проблема», - бідкається політтехнолог.

Станом на 22.00 канал Зе! Президент вже працює...

Хіти тижня. "Зеленський розділив Україну": Казарін вказав на серйозну небезпеку

п’ятниця, 20 вересень 2019, 3:00

Президент Володимир Зеленський розділив українське суспільство на дві нерівноцінні групи - тих, хто беззастережно вірить главі держави і тих, хто абсолютно йому не довіряє. Таку думку в своєму блозі для LIGA.net висловив український журналіст Павло Каз...

Хіти тижня. "Поэтому в "Вагнере" - новый массовый набор?": Гіркін відреагував на слова Лаврова про "завершення" війни в Сирії

п’ятниця, 20 вересень 2019, 2:00

Заява спікера МЗС РФ навряд чи відповідає дійсності. «Война в Сирии закончилась. Поэтому в „Вагнере“ — новый массовый набор в „песочницу“. Вот и думай — кто в данном случае выглядит полным дураком: Лавров или Пригожин?».