За які заслуги? Київську ОДА очолив "нелюстрований" генерал

Президент Петро Порошенко призначив Олександра Терещука головою Київської обласної державної адміністрації. Про це йдеться в указі, розміщеному на сайті Адміністрації Президента, повідомляють Патріоти України.

“Призначити Терещука Олександра Дмитровича головою Київської обласної державної адміністрації з 30 жовтня 2018 року з оплатою праці відповідно до законодавства”, - йдеться в указі №349/2018.

Попереднім своїм указом Президент звільнив з посади голови Київської ОДА Олександра Горгана. Зазначимо, О.Терещук обіймав посади в правоохоронних органах.

Так, протягом 2005-2008 років він був начальником Печерського райуправління Головного управління МВС України в Києві. Пізніше працював на посаді начальника Управління боротьби з незаконним обігом наркотиків МВС України.

З листопада 2012 по липень 2014 року О.Терещук очолював управління МВС України у Волинській області. А з липня 2014 року обіймав посаду начальника ГУ МВС України у місті Києві. 5 червня був звільнений на виконання закону про люстрацію.

Проте у липні Президент Петро Порошенко скасував люстрацію О.Терещука у зв'язку з "необхідністю забезпечення обороноздатності держави". Його було знову призначено начальником київської міліції.

З квітня 2016 року і донині був першим заступником голови Одеської обласної державної адміністрації. 24 жовтня йогорекомендували на посаду голови Київської обласної державної адміністрації.

Важка артилерія і не тільки: Кулеба анонсував нову допомогу від НАТО і розповів про дискусію щодо Patriot і танків

середа, 30 листопад 2022, 23:42

Україна незабаром отримає новий пакет допомоги від країн НАТО, до якого входять зокрема засоби енергозабезпечення, важка артилерія та бронемашини. Про це заявив після міністерської зустрічі НАТО в Бухаресті очільник МЗС України Дмитро Кулеба, передають...

Агітував прямо у кафе: На Харківщині повідомили про підозру прихильнику "русского мира" та Путіна

середа, 30 листопад 2022, 23:15

Із початком російської війни в Україні з'явилося багато колаборантів. Представники правоохоронних органів останнім часом часто викривають зрадників. Так, нещодавно під Харковом виявили колаборанта, який агітував за Росію та закликав підтримувати її кри...