
Витрати на організацію зустрічі президентів США і Росії Дональда Трампа і Володимира Путіна в Гельсінкі взяла на себе Фінляндія, повідомляють Патріоти України.
Як зазначив прем'єр-міністр країни Юха Сіпіля в Twitter, саміт став чудовою можливістю показати місто світу і поліпшити імідж Фінляндії.
"Щасливий зазначити, що саміт в Гельсінкі пройшов добре. Для мого уряду було честю надати підтримку в організації зустрічі, яку прийняв президент Нііністьо. У нинішній час міжнародне співробітництво, засноване на правилах, і діалог надзвичайно важливі для нас", - написав він.
При цьому Сіпіля відмовився називати точну суму витрат. У колонці на сайті уряду прем'єр також заявив, що минула зустріч є "визнанням Фінляндії у багатьох відношеннях" і подякував "тисячам людей, які зробили свій внесок в ці спільні зусилля".
Розвідувальна спільнота Великої Британії в своєму огляді проаналізувала серію українських ударів по окупованому Росією Криму та констатувала розширення можливостей України щодо нанесення ударів по Кримському мосту, передають Патріоти України. Зокрема, ...
Доля окупованого Криму залежить і від політичних рішень президента Росії Володимира Путіна, і від неспроможності ворога налагодити логістику на півострові, критично важливої для наступу загарбників. Таку думку висловив український журналіст, публіцист ...