За кремлівські гроші? У Казахстані знайшли зв'язок між революцією в Україні та метадоном (відео)

За словами Казбекової, за два роки до "Помаранчевої революції" українців нібито підсадили на метадон.

 Меруерт Казбекова. Фото: strategy2050.kz

Депутат парламенту Казахстану Меруерт Казбекова запропонувала заборонити в Казахстані препарат метадон, яким лікують наркозалежних, повідомляють Патріоти України з посиланням на Радіо Свобода.

Причиною вона назвала "досвід України". За її словами, за два роки до "Помаранчевої революції" українців нібито підсадили на метадон.

"За два дні до початку "заворушень" цей метадон не був завезений, і тому на площі виходили в основному наркозалежні, які були керовані, і там цю дозу давали... Один день затримки постачання метадону, можливі наслідки - заворушення в країні", - сказала Казбекова.

Окупанти намагалися вбити якомога більше людей: Нові деталі удару по колоні у Запоріжжі

субота, 1 жовтень 2022, 10:56

Російські військові модернізували ракети С-300, щоб вони вибухали одразу при дотику з землею. Це робиться для того, щоб під час обстрілів вбивати якомога більше людей. Про це повідомив міністр внутрішніх справ Денис Монастирський під час телемарафону "...

Поки росіяни без штанів воюють: Путін вийшов на сцену в куртці за 435 тисяч рублів

субота, 1 жовтень 2022, 10:50

У тому, що глава Кремля Путін давно "відірваний від реальності та народу", немає жодних сумнівів. Поки російські чоловіки "голі" та практично "босі" вирушають воювати з Україною, сам президент виходить на сцену на Червоній площі у куртці за 435 тисяч р...