За розбудову національної православної церкви: Президент нагородив орденами митрополитів Макарія, Симеона й Олександра

Президент Петро Порошенко 8 січня підписав указ про нагородження орденом князя Ярослава Мудрого трьох митрополитів, які зіграли важливу роль у створенні Православної церкви України. Про це йдеться в указі №4/2019 від 8 січня, зазначають Патріоти України.

Колишній предстоятель Української автокефальної православної церкви, митрополит Макарій (Малетич) нагороджений орденом Ярослава Мудрого І ступеня.

Митрополит Вінницький і Барський Симеон (Шостацький), який разом із Макарієм і Філаретом став одним із трьох постійних членів Синоду ПЦУ, нагороджений орденом Ярослава Мудрого IV ступеня.

Симеон разом із митрополитом Переяслав-Хмельницьким і Вишневським Олександром (Драбинком) перейшов у ПЦУ з Української православної церкви Московського патріархату. Митрополит Олександр теж нагороджений орденом Ярослава Мудрого V ступеня.

Нагадаємо, 6 січня в церкві святого Георгія в резиденції Вселенського патріархату в Константинополі під час святкової літургії за участю Патріарха Варфоломія предстоятелю Православної церкви України Епіфанію вручили Томос про автокефалію української церкви.

Подароване Україні обладнання покривається пилом у контейнерах, - міністр оборони Канади

середа, 17 липень 2019, 20:57

Харджит Саджан закликав новий уряд України якомога швидше визначитися з оборонними потребами та власним баченням канадської військової місії. Отримане від міжнародних союзників військове обладнання часом простоює в Україні на складах. Про це в інтерв'ю...

"Ми тут подумали": Зеленський зустрічався з Ахметовим і розповів тому, що він винен

середа, 17 липень 2019, 20:50

Президент Володимир Зеленський зустрічався з олігархом Рінатом Ахметовим і розповів про фінансові зобов'язання перед Україною, а саме інвестиції в медицину та інфраструктуру Донбасу, повідомляють Патріоти України з посиланням на YouTube-каналі "Зе!През...