За розбудову національної православної церкви: Президент нагородив орденами митрополитів Макарія, Симеона й Олександра

Президент Петро Порошенко 8 січня підписав указ про нагородження орденом князя Ярослава Мудрого трьох митрополитів, які зіграли важливу роль у створенні Православної церкви України. Про це йдеться в указі №4/2019 від 8 січня, зазначають Патріоти України.

Колишній предстоятель Української автокефальної православної церкви, митрополит Макарій (Малетич) нагороджений орденом Ярослава Мудрого І ступеня.

Митрополит Вінницький і Барський Симеон (Шостацький), який разом із Макарієм і Філаретом став одним із трьох постійних членів Синоду ПЦУ, нагороджений орденом Ярослава Мудрого IV ступеня.

Симеон разом із митрополитом Переяслав-Хмельницьким і Вишневським Олександром (Драбинком) перейшов у ПЦУ з Української православної церкви Московського патріархату. Митрополит Олександр теж нагороджений орденом Ярослава Мудрого V ступеня.

Нагадаємо, 6 січня в церкві святого Георгія в резиденції Вселенського патріархату в Константинополі під час святкової літургії за участю Патріарха Варфоломія предстоятелю Православної церкви України Епіфанію вручили Томос про автокефалію української церкви.

Українські бійці на Донбасі отримали нові лазні на колесах (фото)

вівторок, 24 вересень 2019, 12:45

В рамках Державного оборонного замовлення на 2019 рік для потреб ЗСУ було виготовлено 10 мобільних лазне-пральних комплексів, обладнаних сучасною технікою. – Сьогодні до нас прибули представники з кількох військових частин. Усі вони пройшли інструктаж ...

Кадрові ротації в оточенні Кличка: Звільнений заступник не збирається залишати посаду

вівторок, 24 вересень 2019, 12:30

Дмитро Давтян заявив, що мер "не зміг протистояти зовнішнім силам і поставив їх інтереси вище самих киян". Заступник мера столиці Віталія Кличка Дмитро Давтян заявив, що не планує залишати своє крісло, незважаючи на заяву глави КМДА про звільнення двох...