За розбудову національної православної церкви: Президент нагородив орденами митрополитів Макарія, Симеона й Олександра

Президент Петро Порошенко 8 січня підписав указ про нагородження орденом князя Ярослава Мудрого трьох митрополитів, які зіграли важливу роль у створенні Православної церкви України. Про це йдеться в указі №4/2019 від 8 січня, зазначають Патріоти України.

Колишній предстоятель Української автокефальної православної церкви, митрополит Макарій (Малетич) нагороджений орденом Ярослава Мудрого І ступеня.

Митрополит Вінницький і Барський Симеон (Шостацький), який разом із Макарієм і Філаретом став одним із трьох постійних членів Синоду ПЦУ, нагороджений орденом Ярослава Мудрого IV ступеня.

Симеон разом із митрополитом Переяслав-Хмельницьким і Вишневським Олександром (Драбинком) перейшов у ПЦУ з Української православної церкви Московського патріархату. Митрополит Олександр теж нагороджений орденом Ярослава Мудрого V ступеня.

Нагадаємо, 6 січня в церкві святого Георгія в резиденції Вселенського патріархату в Константинополі під час святкової літургії за участю Патріарха Варфоломія предстоятелю Православної церкви України Епіфанію вручили Томос про автокефалію української церкви.

Арахамія вдесятеро занизив вартість свого нового будинку під Києвом, - журналістське розслідування

середа, 8 липень 2020, 13:45

Згідно із декларацією Давида Арахамії, будинок площею 295,7 кв. м коштував йому 983 тис. грн. Голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія занизив вартість придбаного ним будинку вдесятеро. У поданій 5 червня декларації за 2019 рік народний депутат вка...

"І коштує вона втричі дорожче, ніж написали!": Шарій заявив, що віллу в Іспанії йому подарував Путін

середа, 8 липень 2020, 13:30

Одіозний блогер уточнив, що насправді його вілла коштує близько трьох мільйонів євро, в той час як у матеріалі Слідство.Info йшлося про мільйон. «Мені його подарував Путін. Чи не могли б Ви дослівно записати цей коментар?» - написав блогер. . Він зазна...