За сестричку: "Пане Портников, якщо ви закриєте рот!...", - Віра Савченко накинулась на телеведучого в прямому ефірі (відео)

Сестра та соратниця скандальної нардепки не схотіла коментувати цитату Надії про можливість і доцільність держперевороту в Україні.

Скріншот

У четвер, 15 березня, сестра народного депутата Надії Савченко Віра накинулася на ведучого програми Віталія Портникова в прямому ефірі, повідомляють Патріоти України. Причиною конфлікту стало те, що Вірі Савченко було запропоновано прокоментували слова Надії про держпереворот в Україні. Потім визначитись без прив'язки до сестри, чи вважає збройний переворот, як допустимий засіб зміни існуючої влади.

Досвідчений Віталій Портников здається ще ніколи за свою кар'єру не потрапляв в такий жорсткий оборот в телеефірі, тим більше у ролі господаря студії. Понервувати довелося усім учасникам. Конфлікт ведучого з гостею можна прослідкувати з 13-ї хвилини і далі.

Хіти тижня. "ВСУ вышли из чисто оборонительной парадигмы и готовы к наступательным действиям", - Анти-Колорадос

неділя, 21 жовтень 2018, 14:30

Весь досвід війни росіян, в Україні і Сирії, був побудований тільки на тому, що вони наступають, а противник або біжить, або відступає. "Сегодня – день рождения нашей армии. За 23 года независимости каждое правительство приложило руку к тому, чтобы ее,...

Хіти тижня. Організаторів проросійського шабашу в Запоріжжі закидали зеленкою (відео)

неділя, 21 жовтень 2018, 12:00

Напeрeдодні проросійські організації анонсували провeдeння в Запоріжжі заходів з відзначeння 75-і річниці звільнeння міста від нацистів. У Запоріжжі нeвідомі патіроти закидали зeлeнкою кeрівників проросійських громадських організацій ”Сила добра” і ”По...