За сестричку: "Пане Портников, якщо ви закриєте рот!...", - Віра Савченко накинулась на телеведучого в прямому ефірі (відео)

Сестра та соратниця скандальної нардепки не схотіла коментувати цитату Надії про можливість і доцільність держперевороту в Україні.

Скріншот

У четвер, 15 березня, сестра народного депутата Надії Савченко Віра накинулася на ведучого програми Віталія Портникова в прямому ефірі, повідомляють Патріоти України. Причиною конфлікту стало те, що Вірі Савченко було запропоновано прокоментували слова Надії про держпереворот в Україні. Потім визначитись без прив'язки до сестри, чи вважає збройний переворот, як допустимий засіб зміни існуючої влади.

Досвідчений Віталій Портников здається ще ніколи за свою кар'єру не потрапляв в такий жорсткий оборот в телеефірі, тим більше у ролі господаря студії. Понервувати довелося усім учасникам. Конфлікт ведучого з гостею можна прослідкувати з 13-ї хвилини і далі.

"Ничего хорошего - ушел помощник госсекретаря США по делам Европы и Евразии Уэсс Митчелл", - Олег Пономар

середа, 23 січень 2019, 8:17

"Среда. Что нужно отметить?!" - пише на своїй сторінці в Фейсбук політичний оглядач Олег Пономар, повідомляють Патріоти України, і продовжує:. "Хорошо. Подавляющим большинством голосов нижняя палата Конгресса приняла законопроект, запрещающий Трампу и...

Не вірте популістам: Швидко повернути Донбас можна тільки на російських умовах, - "український Бжезинський"

середа, 23 січень 2019, 8:10

Проблему теперішнього Донбасу неможливо вирішити в найкоротші терміни, як це обіцяють деякі опозиційні політики. За кілька тижнів повернути окуповані території можна тільки на умовах Росії, створивши там «українську Чечню», куди Україна буде вливати ко...