За сценарієм Донбасу: Стало відомо, як Путін допомагає Мадуро

Президент Росії Володимир Путін постійно підтримує контакт із лідером Венесуели Ніколасом Мадуро і відправляє до країни свого друга гуманітарну допомогу. Про телефонні розмови заявив заступник міністра закордонних справ Венесуели Іван Хиль у ході зустрічі з главою комітету Ради Федерації з міжнародних справ Костянтином Косачовим, повідомляють Патріоти України.

"Наш президент пан Ніколас Мадуро і президент РФ Володимир Путін постійно знаходяться на телефонному зв'язку і знають, що відбувається", – заявив він. За словами Хиля, держави також проводять активні обміни військовими візитами.

"Хотілося б відзначити, що багато венесуельських керівників вищого рівня регулярно їздять у Росію для проведення переговорів, як цивільне керівництво, так і військове керівництво, у нас досить активний обмін за військовими проектами", – пояснив він. При цьому, російські ЗМІ повідомили про відправку першої партії гуманітарної допомоги Кремля до Венесуели. Подробиць поки що не розкривають.

Хіти тижня. Шерше ля фам: З'явилася кумедна фотожаба на бійку "слуг народу" в Раді

субота, 14 грудень 2019, 3:00

На бійку між народними депутатами з фракції "Слуга народу" Гео Леросом і Максимом Бужанським, яка у четвер, 5 грудня, сталася у Верховній Раді, з гумором відреагували в мережі. Фотожабу з цього приводу опублікував політолог Олексій Голобуцький в своєму...

Хіти тижня. Насолода і уникнення страждань: В’ятрович показав, чим прославився новий глава Інституту нацпам’яті

субота, 14 грудень 2019, 2:00

Фахівець із гедонізму очолить Український інститут національної пам'яті? "Фахівець із гедонізму очолить Український інститут національної пам'яті? Участь Антона Дробовича у фінансованому російськими олігархами проєкті вже є підставою для занепокоєння д...