За вимогами воєнного часу: Порошенко анонсував відновлення в Україні непорушних військових запасів

Розбудова Нацгвардії передбачає її наближення за структурою і складом до аналогічних органів держав − членів НАТО та ЄС, наголосив президент.

Петро Порошенко. Фото:http://korrespondent.net/

Президент України Петро Порошенко заявляє, що в Україні відновлять непорушні військові запаси. Про це він повідомив під час заходу з нагоди 3-ї річниці з дня створення Національної гвардії України у Київській області, передають Патріоти України з посиланням на УНІАН.

За його словами, розбудова Нацгвардії відбувається у відповідності з програмою розвитку, розрахованою до 2020 року. "Її реалізація передбачає наближення Національної гвардії за структурою і складом до аналогічних органів держав − членів НАТО та ЄС.

Саме тому основні зусилля з бойової та спеціальної підготовки зосереджуються на вивченні та впровадженні у систему бойової підготовки процедур підготовки, що застосовують саме в тих країнах", - зауважив глава держави.

Порошенко зазначив, що також заплановане подальше оснащення сучасними системами військового радіозв’язку, засобами військової розвідки тактичного рівня, у тому числі безпілотними авіаційними комплексами. На черзі - відновлення в повному обсязі непорушних військових запасів для забезпечення формувань воєнного часу.

"Національна гвардія буде укомплектовуватися професійно підготовленими військовослужбовцями, які проходитимуть військову службу за контрактом", - заявив він.

Хіти тижня. "РФ просит Запад продать ей легкие и жаропрочные материалы, чтобы сделать ракету, которой Кремль будет угрожать Западу", - Анти-Колорадос

вівторок, 23 жовтень 2018, 16:00

У Путіна та оточення ще багато інших сюрреалістичних прожектів. У тому числі таких, які мають на меті спритно обдурити власних "підданих". "Наверняка, все уже успешно забыли эпопею, которая предшествовала строительству крымского моста. В общем, тогда б...

Під санкції потраплять українські товари і сотні українців: Медведєв пригрозив "страшним ударом"

вівторок, 23 жовтень 2018, 15:50

Прем'єр-міністр Росії Дмитро Медведєв заявив, що Росія може заборонити поставки на свою територію низки українських товарів. Про це він сказав у вівторок, повідомляють Патріоти України. Він повідомив, що має намір підписати рішення щодо санкцій відносн...