За запитом України: У Греції затримали громадянина РФ

Фахівця в галузі енергетики Євгена Калініна, який працював у холдингу ВЕТЕК бізнесмена Сергія Курченка, українські правоохоронці розшукують за несплату податків і створення злочинної організації.
Аеропорт Афін. Фото: migranty.com.

28 лютого в аеропорту Афін за запитом України затримали росіянина Євгена Калініна. Про це розповів його адвокат Янніс Рахіотіс агентству "РИА Новости", передають Патріоти України.

Під час судового засідання 1 березня Калініна взяли під варту в очікуванні українського запиту на екстрадицію, уточнив адвокат. Він наполягає, що справа є політичною: Калінін перебуває у списку сайта "Миротворець", оскільки підтримував екс-президента країни Віктора Януковича.

Згідно з інформацією на сайті українського Міністерства внутрішніх справ, управління Національної поліції в Одеській області оголосило Калініна в розшук у 2017 році. Його звинувачують в ухилянні від сплати податків, створенні злочинної організації та службовому підробленні.

Калінін до 2011 року був віце-президентом "ТНК-ВР Коммерс" (української "дочки" російської нафтової компанії "ТНК-ВР Холдинг", згодом поглиненої "Роснефтью"). У 2013–2014 роках він працював виконавчим директором холдингу ВЕТЕК близького до сім'ї Януковича підприємця Сергія Курченка.

Хіти тижня. "США приготовили плохие новости для Путина. Это удар по статусу сверхдержавы", - журналіст

неділя, 31 травень 2020, 17:00

"Россия договор не соблюдает. До тех пор, пока она не будет соблюдать, мы из договора выйдем. Тогда они вернутся и захотят заключить новую сделку", - Дональд Трамп в своем фирменном стиле бизнесмена объяснил причины, по которым Соединенные Штаты через ...

Хіти тижня. Захисники України під Авдіївкою ювелірно накрили позиції окупантів (відео)

неділя, 31 травень 2020, 15:00

Зявилося відео від волонтера Романа Доніка, на якому показан обстріл траншей російських окупантів, які розмістили свої позиції серед напівзруйнованих будинків. «Наочний посібник з ефективності використання коптерів для коригування», — написав волонтер....