Забрехались: Пропагандисти Кремля зганьбилися у Франції

У Франції пропагандистський телеканал РФ Russia Today потрапив у новий скандал через неточну подачу інформації, повідомляють Патріоти України.

Вища рада з аудіовізуальних засобів (CSA) оголосила телеканалу попередження в зв'язку з тим, що в передачі про застосування хімічної зброї в Сирії переклад слів очевидців не відповідав дійсності.

У відомстві звернули увагу на сюжет від 13 квітня 2018 року - "Імітація атак", в якому йшлося про застосування хімзброї в Східній Гуті. Пропагандисти оскаржували факт атак, назвавши в черговий раз зйомки з постраждалими постановочними.

CSA встановила, що телеканал невірно переклав заяви очевидців з Сирії для того, щоб довести свою позицію. Слова не відповідали тому, що описували свідки. Також, Russia Today звинуватили в необ'єктивному відображенні ситуації і відсутності інших точок зору.

Самі представники телеканалу виправдалися, що такий переклад було нібито накладено через технічну помилку. Пропагандисти додали, що проблему було усунено.

На концерті Кобзона мінімальний аншлаг і висока утилізація артилерії та автотранспорту росіян: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати ворога станом на 13 травня

вівторок, 13 травень 2025, 7:56

Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 13.05.25 орієнтовно склали:

"Будемо реалістами": Єрмак назвав "червоні лінії" України на переговорах про мир

вівторок, 13 травень 2025, 7:50

Глава Офісу президента Андрій Єрмак окреслив «червоні лінії» України, на перетин яких вона ніколи не погодиться. Сполучені Штати не закликають Україну до територіальних поступок чи відмови від НАТО, враховуючи позицію Києва у закінченні війни. Про це в...