Забрехались: Російські пропагандисти зганьбилися фейком про США (фото, відео)

Російське агентство ТАСС поширило недостовірну інформацію про те, що в понеділок постпред США в ООН Ніккі Хейлі нібито звинуватила Росію у "сприянні вбивству брата Кім Чен Ина", повідомляють Патріоти України.

ТАСС наступним чином цитує американського посла: "Коли Північна Корея здійснила вбивство Кім Чен Нама, це було при сприянні Росії, яка передавала біологічні речовини Північній Кореї".

Насправді Хейлі не вимовляла такої фрази. Вона дійсно згадала вбивство північнокорейськими спецслужбами Кім Чен Нама – брата північнокорейського лідера Кім Чен Ина. За її словами, цей злочин було скоєно із застосуванням нервово-паралітичного газу VX. Однак, говорячи про Росію, Хейлі сказала лише про те, що Москва погодилася з висновками США про вину Пхеньяну.

Жодних заяв про передачу Росією біологічних речовин Пхеньяну на засіданні РБ ООН з американської сторони не звучало. Про це свідчить представлений відеозапис виступу американського посла.

Недостовірний матеріал ТАСС передрукували багато російських видань, а представник МЗС Росії Марія Захарова зробила у своєму фейсбуці заяву. "Вочевидь, наближаємося до розгадки вбивства [35-го президента США Джона] Кеннеді", – написала вона.


Хутко зник: Де зараз знаходиться глава Чернівецької УПЦ МП, у якого проходили обшуки СБУ

п’ятниця, 2 грудень 2022, 23:53

Митрополит Чернівецької єпартії УПЦ МП Мелетій, у якого, за свідченням СБУ, під час обшуків з-поміж іншого було знайдено документи про російське громадянство, поїхав до Молдови. Фото Мелетія на богослужінні в Молдові з’явилися на сторінці єпископства У...

Чи дійсно Києво-Печерська лавра перейшла до ПЦУ: Міністр культури звернув увагу на деякі нюанси

п’ятниця, 2 грудень 2022, 23:29

Власність всієї Києво-Печерської лаври перебуває у володінні держави, але обтяжена угодами, укладеними в різні часи та на різних умовах. У Мінкульті повідомили, що на сьогодні мова не йде про передавання Києво-Печерської лаври до Православної церкви Ук...