
За розпорядженням російського командування в двох бригадах і трьох окремих батальйонах так званої ДНР” проводиться відбір і підготовка особового складу для формування так званих «антіснайперскіх груп». Процес проходить під контролем “інструкторів” зі складу частин спецназу ГРУ ГШ РФ. Про це повідомляє координатор групи “Інформаційний опір”, нардеп Дмитро Тимчук, передають Патріоти України.
За даними “ІС”, даний процес ініційований російськими кураторами в штабі «1-го АК ДНР», які стурбовані “активністю снайперів ВСУ на передньому краї, озброєних сучасними снайперськими комплексами західного виробництва, що вже призвело до невиправданого збільшення втрат».Для даних «антіснайперскіх груп» очікуються цільові поставки російських снайперських гвинтівок ВССК «Вихлоп» (6С8). За даними Тимчука, на даний момент як мінімум 8 таких гвинтівок вже застосовуються в складі російських ДРГ в зоні АТО.
На захист українського неба стали американські комплекси протиповітряної оборони MAAWLR/BRAWLR. Комплекс потрапив на відео російського дрона, кадри з якого опублікували у Telegram-каналі «Северный Ветер», передають Патріоти України з посиланням на "Міл...
Українські сили не дозволяють Росії використовувати тимчасово окуповані території як інструмент для затягування війни та закріплення окупації. Про це заявив президент Володимир Зеленський під час вечірнього відеозвернення в середу, 24 червня. "На півдн...