Загроза для безпеки ЄС: Європарламент закликав зупинити будівництво "Північного потоку-2"

Багато політиків і раніше нагадувало про небезпеку залежності від російського газу, але декого це не переконувало.

"Північний потік-2" - небезпека для усієї Європи. Фото: Рейтерс.

Будівництво газопроводу «Північний потік - 2» загрожує внутрішньому ринку Європейського союзу і має бути припинено. Про це йдеться в резолюції «Про стан відносин Росії і ЄС», прийнятої Європарламентом 12 березня, передають Патріоти України.

«Депутати побоюються що проект "Північний потік - 2" може підсилити залежність Євросоюзу від поставок російського газу і тим самим поставити під загрозу внутрішній ринок ЄС», - йдеться у тексті резолюції.

«Північний потік-2» передбачає будівництво двох ниток газопроводу загальною потужністю 55 млрд м³ газу на рік від узбережжя Росії через Балтійське море до Німеччини. Вартість проекту - € 9,5 млрд, в ньому беруть участь російський «Газпром» і п'ять європейських компаній.

Путін зараз у ролі щура, загнаного в кут, але здаватися не збирається, - український дипломат

неділя, 25 вересень 2022, 23:52

Президент РФ Володимир Путін не має наміру здаватися, він йтиме на ескалацію до свого кінця, який можуть пришвидшити зовнішні сили чи його оточення. Про це сказав колишній міністр закордонних справ України Володимир Огризко, передають Патріоти України....

Через позицію щодо війни в Україні: У Польщі скасували концерти співзасновника Pink Floyd

неділя, 25 вересень 2022, 23:42

Концерти співзасновника Pink Floyd Роджера Вотерса в Польщі скасували через позицію музиканта щодо війни в Україні. Про це повідомляє BBC, передають Патріоти України. Через позицію Вотерса депутат міської ради Кракова Лукаш Вантух закликав людей бойк...