Захарова лусне від істерики: Дипломат розповів, коли війська НАТО можуть ввійти в Азовське море (відео)

Україні потрібно розірвати договір про спільне користування Азовським морем. Поки він діє, Росія має право не пускати військові кораблі та оглядати торгові, заявив екс-міністр закордонних справ України, директор Центру дослідження Росії Володимир Огризко в ефірі телеканалу РАДА, повідомляють Патріоти України.

"Потрібна спокійний і професійний аналіз того, що відбувається. Чи потрібно нам, щоб, скажімо, до Маріуполя зайшов американський військовий корабель? Якщо потрібно, то нам треба розривати цей договір, тому що він забороняє без дозволу іншого боку заходження іноземних військових кораблів в акваторію Азовського моря", - сказав він.

Він додав, що з розривом договору про суспільне користування Азовським морем в дію вступить Міжнародна конвенція з морського права.

"Вона передбачає, що жодна країна не має права заборонити іншій країні перешкоджати проходу торгових суден або військових кораблів до будь-якого порту. Тоді РФ повинна буде тричі подумати, як не пропустити через Керченську протоку американський військовий корабель", - додав Володимир Огризко.

Хто допомагає Путіну поповнювати ракетні запаси: Військовий експерт розповів секрети

понеділок, 26 вересень 2022, 12:56

Росія не може виробляти ракети через брак мікросхем іноземного виробництва. Олександр Коваленко, військовий експерт пояснив, чи зможе Росія знайти союзників, які допоможуть їй поповнити запаси ракет. Про це він розповів у інтерв’ю ТСН.ua, передають Па...

Куди цілитиметься Росія та яким може бути ядерний удар по Україні - прогноз аналітиків

понеділок, 26 вересень 2022, 12:52

Російська армія зазнає в Україні поразки. Тому чутки про те, що Путін наважиться застосувати ядерну зброю, продовжують поширюватися. Експерти висловлюють різні думки щодо цього, передають Патріоти України. Журналісти французької агенції AFP поговорили ...