Більш як за рік до місцевих виборів депутат Вінницької обласної ради від Радикальної партії Сергій Кривешко безкоштовно роздає людям напій "Мохіто", повідомляють Патріоти України.
Політик розгорнув перед центральним залізничним вокзалом палатку, на якій красується його ім'я. У палатці стоять 2 бочки з написом "Безкоштовно до Дня Незалежності". Із них наливають всім охочим мохіто. Взамін просять заповнити анкету з особистими даними. На столі лежить папка з великими літерами "Ляшко" та партійна газета. Самого Кривешка, який очолює фракцію "Радикальної партії" у облраді, біля палатки не видно.
Росія нині має серйозні труднощі з виконанням плану набору нових контрактників. Про це заявив речник Головного управління розвідки Міністерства оборони Андрій Юсов в ефірі телемарафону Єдині новини, передають Патріоти України. Таким чином розвідник про...
ЗСУ нібито збиралися провести операцію в глибокому тилу ворога. З цього приводу міністр оборони РФ телефонував главі Пентагону, що, як зазначають американські журналісти, досить незвично. На початку липня міністр оборони США Ллойд Остін отримав проханн...