Замість пошарпаного "Вагнера": До Сирії перекинули елітні підрозділи найманців з кращими офіцерами Міноборони РФ

Нова ПВК більше займається охороною приватних осіб, тоді як ПВК "Вагнера" частіше бере на себе бойові завдання.
Російські найманці в Сирії. Фото: соцмережі.

У Сирії з весни 2018 року діє нова приватна військова компанія (ПВК) "Патріот", яка, імовірно, пов'язана з Міністерством оборони РФ. Про це повідомляє "Дождь" з посиланням на свої джерела, передають Патріоти України.

За словами генерала-полковника у відставці Леоніда Івашова, "Патріот" формується в тому числі з кадрових російських військовослужбовців. Це і діючі фахівці Головного управління Генштабу РФ, і військові юристи, і бійці Сил спеціальних операцій.

Одне з джерел розповіло, що в Сирії нова ПВК більше займається охороною приватних осіб, тоді як ПВК "Вагнера" частіше бере на себе бойові завдання. Інше джерело сказало, що в "Патріоті" краще ставлять бойові завдання і більше платять - від 400 тис. до мільйона рублів (приблизно 165-415 тис. гривень - ред.). Робота займає місяць-два, більш тривалих контрактів тут не виникає. Командири отримують відсоток від угод між ПВК і замовниками її послуг.

Також повідомляється, що дві ПВК конкурували за отримання контракту, пов'язаного з охороною золотошукачів у Центральноафриканській республіці. За словами джерела, контракт дістався ПВК "Вагнера".

Зазначається, що, крім "Патріота", є й інші компанії, які виходять на ринок. Точні їх назви невідомі. Є тільки інформація, що вони входять до Лівії, Ємену, Судану, Брунею. Одна з ПВК охороняє будівництво російської бази в Бурунді. За словами джерела, двісті фахівців координують свої дії з Міністерством закордонних справ, Військово-космічними силами РФ і Федеральною службою безпеки.

"Молчи, грусь, молчи!": До США не пускатимуть вакцинованих "не имеющим аналогов в мире" бадяжним “Спутником V” – ЗМІ

понеділок, 27 вересень 2021, 22:38

Сполучені Штати Америки можуть заборонити в’їзд, які вакциновані проти коронавірусу, препаратами, які не визнала Всесвітня організація охорони здоров’я. До цього переліку, зокрема потрапляє російський “Спутник V”, повідомляють Патріоти України з посила...

"Вот, где бабки!": “Вагнерівці” не беруть в Африку "обр*ченців" з Донбасу і Криму, ті плачуться на важку долю - BBC

понеділок, 27 вересень 2021, 22:20

Терористи приватної військової компанії Вагнера набирають людей для виконання місії в африканській країні Малі, при цьому відмовляються брати бойовиків з окупованих територій Донбасу і анексованого Криму. Про це повідомляє BBC News Україна з посиланням...