"Запахло смаженим": Від глави МЗС Німеччини вимагають пояснень через вечерю з Путіним

На ній був присутній і екс-канцлер Німеччини Герхард Шредер, який зараз опинився у центрі скандалу через бажання вступити до ради директорів "Роснефти".

Фото: ЗМІФракція ХДС/ХСС Німеччини вимагає від міністра закордонних справ ФРН Зігмара Габріеля пояснень щодо його зустрічі із президентом Росії Володимиром Путіним, яка відбулася 2 червня в Санкт-Петербурзі, передають Патріоти України.

На ній був присутній і екс-канцлер Німеччини Герхард Шредер, який зараз опинився у центрі скандалу через бажання вступити до ради директорів "Роснефти".

Представник фракції ХДС/ХСС з питань зовнішньої політики Юрген Гардт вимагає у німецького посла розповісти деталі зустрічі у резиденції російського лідера, аби "розвіяти сумніви щодо того, чи не зловживав Габріель своїми службовими обов'язками заради економічних інтересів своїх друзів".

"Незрозуміло, чи обговорювали на цій зустрічі питання енергетичної політики Європи та "Північний потік-2"? Жорстку критику Габріеля на адресу американських санкцій проти Росії можна було б тоді протрактувати по-новому", – припустив Гардт.

Німецький політик також вимагає оприлюднити обставини, за яких відбулася розмова між Габріелем, Путіним і Шредером, а саме – чи було главі МЗС Німеччини вже тоді відомо про плани його друга по партії щодо посади у російському державному концерні, зауважує таблоїд.

Знайшли "метод": На Уралі хочуть відправити двієчників на військові заводи

середа, 29 листопад 2023, 10:59

У Свердловській області хочуть відправити на військові заводи Уралу дев'ятикласників, які не склали державні іспити, передають Патріоти України. Як пише The Moscow Times, таку пропозицію розглядають Законодавчі збори області. Це назвали "можливістю осв...

"Помилки робляться "з усіх боків": The Economist написав про політичну гризню в Києві й падіння рейтингу Зеленського

середа, 29 листопад 2023, 10:57

"The Economist" пише, що паралельно з похмурою реальністю окопної війни стає дедалі більш напруженим "політичне поле битви" у Києві, президент Володимир Зеленський вбачає конкурента в головнокомандувачі ЗСУ Валерії Залужному, а політична гризня шкодить...