Заради мирної угоди: Косово погодилося віддати території Сербії

Президент Хашим Тачі також назвав "стратегічні точки", якими Косово не пожертвує в будь-якому випадку.
Хашим Тачі. Фото: Рейтерс.

Президент Косово Хашим Тачі заявив про готовність віддати Сербії частини території, якщо це допоможе владнати конфлікт між сторонами. За його словами, в такому випадку Косово отримає визнання Белграда і зможе представити себе в ООН. Про це повідомляє видання Gazeta express, передають Патріоти України.

"Якщо невелика корекція кордону між Косово і Сербією є ціною для остаточної мирної угоди, то це повинно бути прийнятним", — заявив Тачі.

Також Тачі назвав "стратегічні точки", якими Косово не пожертвує в будь-якому випадку. Серед них північна частина міста Косовська-Мітровіца, водосховище Газіводе з електростанцією і гірничозбагачувальний комбінат.

Він додав, що угоду укладуть "за підтримки Сполучених Штатів". "Ми не приймемо угоду, яка неприйнятна для Вашингтона", — зазначив Тачі, додавши, що в тих випадках, коли Косово діяло разом США, республіка виходила переможцем.

Ердоган заявив, що не може розірвати зв'язки з Росією, але заявив, що війна нікому не треба

четвер, 19 травень 2022, 16:44

Туреччина хоче зберігати баланс у відносинах з Росією та Україною, і не готова розірвати відносини з жодною з них. Країна готова стати елементом стабільності у європейському регіоні. Про це під час зустрічі з молоддю заявив президент Туреччини Реджеп Т...

З "Азовсталі" продовжують евакуйовувати захисників Маріуполя

четвер, 19 травень 2022, 16:28

В Генштабі ЗСУ повідомили, що станом на 19 травня продовжуються заходи з евакуації українських військових з Маріуполя. Водночас інтенсивність бойових дій на Маріупольському напрямку знижена. Про це розповів заступник начальника Головного оперативного у...