Заступник міністра МЗС сказала, що стримує Путіна від повномасштабного вторгнення в Україну

При цьому, в Західній Європі намагаються все ще намагаються вважати, що Росія є "цивілізованим партнером"

Єдине, що стримує Росію від повномасштабного вторгнення в Україну – це ГТС. Про це в ефірі Свободи слова на ICTV заявила заступник міністра закордонних справ України з питань європейської інтеграції Олена Зеркаль, зазначають Патріоти України.

"Навіть прем’єр Польщі нещодавно в своїй заяві чітко сказав, що єдине, що стримує Росію від повномасштабної агресії в Україні – це газотранспортна система, оскільки немає альтернативних шляхів для постачання газу в Європу. Це розуміють і в Америці, але в Європі намагаються все ж таки вважати, що Росія є цивілізованим партнером," – сказала Зеркаль.

У Міноборони РФ вигадали, із чого "ЗСУ обстріляли" Бєлгород, кількість жертв зросла

неділя, 3 липень 2022, 13:41

"Ничто не выдавало Штирлица так сильно, как ракета "Панцирь", торчащая из стены дома...", - відреагував радник голови МВС Антон Геращенко. . Уточнюється, що кількість загиблих у Бєлгороді зросла до п'яти осіб.

Оборонні заводи РФ відмовляються ремонтувати військову техніку - ГУР Міноборони

неділя, 3 липень 2022, 13:28

Оборонні підприємства Російської Федерації відмовляються ремонтувати пошкоджену в Україні бойову техніку окупантів. Між військовим керівництвом Росії і директорами оборонних заводів спалахнув конфлікт. Про це повідомляє Головне управління розвідки Міно...