Заводу Порошенка планують надати дозвіл торгувати зброєю (документ)

Кабмін розгляне питання про надання ПАТ "Завод "Ленінська кузня" право на експорт товарів військового призначення власного виробництва та імпорт товарів військового призначення для власного виробництва.

Завод "Ленінська кузня". Фото: yarejka.

Кабінет міністрів планує надати ПАТ "Завод "Ленінська кузня" право на експорт та імпорт товарів військового призначення. Відповідне рішення уряд має намір розглянути сьогодні на черговому засіданні Кабінету міністрів, повідомляють Патріоти України з посиланням на Українські Новини.

Згідно з проектом постанови уряду, текст якого є у розпорядженні видання, підприємству пропонується надати право на експорт товарів військового призначення власного виробництва та імпорт товарів військового призначення для власного виробництва на період - до 1 червня 2018 року.

ПАТ "Ленінська кузня" спеціалізується на виробництві танкерів-хімовозів, сухогрузів, контейнеровозів, морозильних риболовних траулерів, судів спеціального призначення, котельних агрегатів і судноремонті.

Основним акціонером компанії виступає ПАТ "Недиверсифікований корпоративний інвестфонд "Прайм Ессетс Капітал", раніше відомий, як фонд Петра Порошенка.

"Янукович чекає на… нового Януковича", - Портников про підступний план втікача

понеділок, 19 листопад 2018, 16:23

Колишній президент України, як і його кремлівські куратори, все ще сподівається на перемогу проросійських сил в Україні. "Новина про те, що колишній президент України потрапив до лікарні Скліфосовського у "нерухомому стані" - втім, залишив її за кілька...

Хіти тижня. "Большие неприятности"! Ідеолог "Новоросії" влаштував істерику через Україну (відео)

понеділок, 19 листопад 2018, 16:00

Ідеолог проектів "русская весна" і "Новоросія", лідер "ліво-патріотичного" російського руху "Суть часу" Сергій Кургінян виступив із агресивними погрозами на адресу України і заявив, що вона нібито розпадеться, якщо продовжить свій антиросійський курс, ...