Заводу Порошенка планують надати дозвіл торгувати зброєю (документ)

Кабмін розгляне питання про надання ПАТ "Завод "Ленінська кузня" право на експорт товарів військового призначення власного виробництва та імпорт товарів військового призначення для власного виробництва.

Завод "Ленінська кузня". Фото: yarejka.

Кабінет міністрів планує надати ПАТ "Завод "Ленінська кузня" право на експорт та імпорт товарів військового призначення. Відповідне рішення уряд має намір розглянути сьогодні на черговому засіданні Кабінету міністрів, повідомляють Патріоти України з посиланням на Українські Новини.

Згідно з проектом постанови уряду, текст якого є у розпорядженні видання, підприємству пропонується надати право на експорт товарів військового призначення власного виробництва та імпорт товарів військового призначення для власного виробництва на період - до 1 червня 2018 року.

ПАТ "Ленінська кузня" спеціалізується на виробництві танкерів-хімовозів, сухогрузів, контейнеровозів, морозильних риболовних траулерів, судів спеціального призначення, котельних агрегатів і судноремонті.

Основним акціонером компанії виступає ПАТ "Недиверсифікований корпоративний інвестфонд "Прайм Ессетс Капітал", раніше відомий, як фонд Петра Порошенка.

Хіти тижня. Якби вибори відбулися найближчих вихідних: До парламенту проходять шість партій (опитування)

п’ятниця, 22 лютий 2019, 4:00

Нове опитування від соціологічної компанії Центр Разумкова проведено на початку-середині лютого 2019 року. За "Слугу народу" готові проголосувати 18% тих опитаних українців, хто збирається піти на виборчі дільниці.

Хіти тижня. Росія стягує війська до кордону з Україною

п’ятниця, 22 лютий 2019, 3:00

Російська Федерація біля кордонів з Україною зосередила понад 87 000 своїх військових. Цифру озвучив голова Постійного представництва України в Організації Об'єднаних Націй Володимир Єльченко, передають Патріоти України з посиланням на УНІАН. "Станом н...