Здалися? Російських бізнесменів таки впустили в Давос - попри санкції США (відео)

Засніжений швейцарський курорт Давос у передчутті своєї традиційної події року - Всесвітнього економічного форуму. Майже 50 років на ньому провідні політики та економісти світу вирішували долю планети, повідомляють Патріоти України.

У 2019 році у Давос приїде приблизно три тисячі учасників. Та представництво світових лідерів на заході буде найменшим за всю його історію. Дональд Трамп скасував поїздку у Швейцарію через рекордний в історії США "шатдаун".

Не відвідає форум й президент Франції Еммануель Макрон, який з листопада 2018 року намагається вгамувати в країні протестний рух "жовтих жилетів".

Британську прем'єрку Терезу Мей на Форум у швейцарські Альпи не пустив Brexit. Китайці ж відрядили на Всесвітній економічний форум не першу особу, а лише віце-президента Ван Цишаня.

Десять років минуло з того часу, як до Давоса ще у статусі прем'єр-міністра приїздив Володимир Путін. Проте у 2019 році очільника РФ у Швейцарії точно не буде "через робочий графік".

Водночас швейцарці впустили на форум опальних російських бізнесменів, які нині під санкціями США – Олега Дерипаску, Віктора Вексельберга й Андрія Костіна. Спочатку трійці відмовили, а згодом все ж дозволили відвідати окремі заходи.

Їдуть до Давоса й українці: нашу делегацію очолить Петро Порошенко. Президент має намір обговорити інвестиції та хоче зустрітися з керівниками багатьох відомих міжнародних компаній. Цікаво, що на першому плані у повістці дня цьогорічного форуму – саме економічні питання, минулого ж року увага була прикута до проблем довкілля.

Нагадаємо, 6 квітня 2018 року США ввели персональні санкції проти олігархів, наближених до президента Росії Володимира Путіна. У переліку опинилось 38 російських багатіїв. Найбільше з російських товстосумів постраждав Олег Дерипаска, адже вплив санкцій суттєво відчули його холдинги En+, US Rusal і ще 6 пов'язаних з олігархом компаній.

З архіву ПУ. "Мене там не було": Шуфрич зробив неоднозначну заяву про війська Росії на Донбасі

субота, 24 жовтень 2020, 21:30

Політику поставили запитання, чи вважає він Донецьк і Луганськ самостійними суб'єктами і що насправді, на його думку, сталося під Іловайськом. Народний депутат від фракції "Опозиційна платформа – За життя", глава комітету Верховної Ради з питань свобод...

З архіву ПУ. "Без Харькова, без Херсона, без Одессы и без Донецка, без Луганска и, конечно же, без Крыма": Урок "історії від Ху*ла" вустами народного депутата України

субота, 24 жовтень 2020, 21:00

Народний депутат та співголова фракції “Опозиційна платформа – “За життя” Вадим Рабінович заявив, що Південно-Східні регіони наша держава “отримала” від Радянського союзу. Співголова фракції “ОПЗЖ” розмістив у своєму дописі зображення з текстом, у яком...