Здалися? Російських бізнесменів таки впустили в Давос - попри санкції США (відео)

Засніжений швейцарський курорт Давос у передчутті своєї традиційної події року - Всесвітнього економічного форуму. Майже 50 років на ньому провідні політики та економісти світу вирішували долю планети, повідомляють Патріоти України.

У 2019 році у Давос приїде приблизно три тисячі учасників. Та представництво світових лідерів на заході буде найменшим за всю його історію. Дональд Трамп скасував поїздку у Швейцарію через рекордний в історії США "шатдаун".

Не відвідає форум й президент Франції Еммануель Макрон, який з листопада 2018 року намагається вгамувати в країні протестний рух "жовтих жилетів".

Британську прем'єрку Терезу Мей на Форум у швейцарські Альпи не пустив Brexit. Китайці ж відрядили на Всесвітній економічний форум не першу особу, а лише віце-президента Ван Цишаня.

Десять років минуло з того часу, як до Давоса ще у статусі прем'єр-міністра приїздив Володимир Путін. Проте у 2019 році очільника РФ у Швейцарії точно не буде "через робочий графік".

Водночас швейцарці впустили на форум опальних російських бізнесменів, які нині під санкціями США – Олега Дерипаску, Віктора Вексельберга й Андрія Костіна. Спочатку трійці відмовили, а згодом все ж дозволили відвідати окремі заходи.

Їдуть до Давоса й українці: нашу делегацію очолить Петро Порошенко. Президент має намір обговорити інвестиції та хоче зустрітися з керівниками багатьох відомих міжнародних компаній. Цікаво, що на першому плані у повістці дня цьогорічного форуму – саме економічні питання, минулого ж року увага була прикута до проблем довкілля.

Нагадаємо, 6 квітня 2018 року США ввели персональні санкції проти олігархів, наближених до президента Росії Володимира Путіна. У переліку опинилось 38 російських багатіїв. Найбільше з російських товстосумів постраждав Олег Дерипаска, адже вплив санкцій суттєво відчули його холдинги En+, US Rusal і ще 6 пов'язаних з олігархом компаній.

"Свого часу інший фюрер не зупинився на Австрії": Путін хоче зруйнувати Україну, але це не його кінцева мета, - опозиціонер з РФ

неділя, 29 січень 2023, 8:55

Спроба знищити державність України є лише проміжною метою у хворій уяві російського диктатора Володимира Путіна. Насправді він хоче захопити інші країни, зокрема території Європейського Союзу, передають Патріоти України. Через це диктатора, безперечно,...

Президент МОК пропонує повернути росіян на Олімпіаду: Зеленський запросив його до Бахмута та показав, в яких умовах тренуються українські спортсмени

неділя, 29 січень 2023, 8:50

Президент Міжнародного олімпійського комітету (МОК) Томас Бах підтримав повернення російських та білоруських спортсменів на міжнародні змагання. Глава МОК заявив, що усунення спортсменів лише через паспорт не відповідає цінностям та місії Олімпійської ...