Зеленський поки "красавчик", "Свобода" "тоне", Вакарчук зберігає шанси влаштувати сенсацію: Які партії пройшли б у ВР, якщо вибори - в лютому, - опитування КМІС

За даними опитування, прохідний бар'єр на парламентських виборах-2019 наразі долають шість партій

Якби вибори до Верховної Ради проходили у середині лютого цього року, то з тих, хто визначився, найбільше українців (22, 7%) проголосували б за партію кандидата в президенти Володимира Зеленського Слуга народу. Так заявляє Київського інституту міжнародного інституту соціології, зазначають Патріоти України.

На другому місці - Всеукраїнське об'єднання Батьківщина, за неї готові проголосувати 16,9% респондентів.

На третьому - Блок Петра Порошенка Солідарність - 16,2%.

11,4% українців проголосували б за партію Опозиційна платформа «За Життя»

6% - за партію Громадянська позиція.

5,7% - за Радикальну партію Олега Ляшка.

Таким чином, 5% бар'єр подолали б шість партій.

Далі респонденти розподілили свої голоси таким чином:

4% - за партію «Опозиційний блок»

3,7% - за партію Об'єднання САМОПОМІЧ

2,3% - за Блок Святослава Вакарчука

1,7% - за партію Всеукраїнське об'єднання «Свобода»

1,5% - за партію «Наші».

1,4% - за партію «Народний фронт».

0,9% - за партію «Основа».

0,8% - за партію «Відрождення».

0,7% - за партію УКРОП.

0,5% - за партію «Народний контроль».

0,5% - за партію «Справедливість».

За інші партії - всього 3,1%.

Соціологи уточнили, що для забезпечення коректності порівняння з іншими опитуваннями, в таблиці 1 наводяться три варіанти рейтингів партій: % всіх респондентів; % серед тих, хто збирається голосувати на виборах; % серед тих збирається голосувати і визначився з партією.

З 8 по 20 лютого 2019 Київський міжнародний інститут соціології провів опитування методом особистого інтерв'ю серед 2042 респонденти старше 18 років, які проживають в 110 населених пунктах усіх регіонів України (крім АР Крим) по 4-х ступінчастій вибірці. У Луганській і Донецькій областях опитування проводилося тільки на території, підконтрольній Україні.

Статистична похибка вибірки (з ймовірністю 0.95 і за дизайн-ефекту 1,5) не перевищує 3,3% для показників близьких до 50%, 2,8% - для показників близьких до 25%, 2,0% - для показників близьких до 10%, 1,4% - для показників близьких до 5%.

З самокатом на вихід? Гончарук подав Зеленському нове прохання про відставку - ЗМІ

субота, 29 лютий 2020, 9:08

Прем'єр нібито роздратований тим, що в ЗМІ обговорюють кандидатури для його можливої заміни. Крім того, видання пише, що після призначення Андрія Єрмака на посаду глави Офісу президента позиції Гончарука значно ослабли.

Помста Путіну і його маріонетці: ​Турецький сили знищили у Сирії новітній російський ЗРК "Панцир", "Бук", десятки російських танків, кілька бойових вертольотів. Ворог тікає, кидаючи зброю

субота, 29 лютий 2020, 8:57

Примтно, що найдошкульнішого для росіян удару завдали безпілотники турецько-українського зразку, зокрема так було знищено "не имеющий аналогов в мире" ЗРК "Панцир". Турецька армія внаслідок масованого удару по позиціях сирійських військових в Ідлібі зн...