Зеленський виходить до другого туру? Соціологи оприлюднили дані нового опитування українців щодо виборів (інфографіка)

Лідер студії "Квартал 95", сатирик Володимир Зеленський посідає друге місце у президентському рейтингу. Про це свідчать дані соціологічного дослідження щодо електоральних настроїв українців, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології, Центром ім. Разумкова та Соціологічною групою "Рейтинг", повідомляють Патріоти України.

Серед тих, хто визначився з вибором і має намір взяти участь у голосуванні, Зеленського підтримують 11,4%. На першому місці - Юлія Тимошенко (20,7%). Петро Порошенко та Анатолій Гриценко мають приблизно по 10%. Водночас у чинного президента найбільший антирейтинг - у жодному разі за нього не проголосували б 51,4% виборців.

«Володимир Зеленський має досить високий рейтинг запиту на нові обличчя. З вересня ми бачимо активну рекламну кампанію одного відомого телевізійного серіалу. Не можу сказати, що це власне кампанія Зеленського, але вона діє. І ви бачите, що рейтинг зріс до 11%», - зазначив директор соціологічної групи «Рейтинг» Олексій Антипович під час прес-конференції 13 листопада.

Крім цього, за даними дослідження, у разі потрапляння до другого туру Зеленський переміг би Петра Порошенка, набравши 28%, тоді як за чинного президента проголосувало б 15% респондентів. Якщо до другого туру виходять Зеленський та Тимошенко, перевага останньої складає лише 3%.

Свою готовність взяти участь у виборах висловили 47% опитаних. Іще 28% респондентів швидше підуть голосувати. Аудиторія опитування - населення України від 18 років і старші. Вибірка репрезентативна за віком, статтю, регіонами і типом поселення. Вибіркова сукупність: 10000 респондентів. Дослідження було проведене 19 жовтня – 2 листопада методом особистого формалізованого інтерв’ю (face-to-face). Помилка репрезентативності дослідження: не більше 1,0%.

Чергове загострення ситуації на сході України – це неприхований тиск з боку Росії на українську владу

вівторок, 26 травень 2020, 12:43

У штабі операції Об’єднаних сил повідомили, що проросійські бойовики минулої доби 16 разів порушили режим припинення вогню. . Під обстріли потрапили позиції ЗСУ неподалік Пісків, Оріхового, Богданівки, Павлополя, Авдіївки, Березового, Мар’їнки, Красног...

Уряд хоче створити чотири нових міністерства - нардеп від "Слуги народу"

вівторок, 26 травень 2020, 12:15

Деякі міністерства вже колись існували. Деякі з них існували вже раніше:. сільського господарства;екології;промполітики і держоборонзамовлення;науки та інноваційного розвитку. «А ось і пішли інсайди по Шмигалю. З великою часткою ймовірності - правдопод...