
Шоумен, кандидат в президенти Володимир Зеленський вважає, що якщо піти жорстко проти олігархів, то люди втратять робочі місця і в Україні буде ще один Майдан. Про це Зеленський заявив на зустрічі з журналістами, передають Патріоти України.
“По-перше, вони (олігархи – ред.) ніяк не повинні впливати на політичні процеси, з ними потрібно говорити. Вони не можуть впливати, вони не можуть купувати партії – це кримінал. У них величезна кількість підприємств. Та всі підприємства фактично. Велика частина підприємств в їх руках. Тому це величезна кількість робочих місць, якщо піти жорстко сьогодні війною проти них, просто люди втратять робочі місця і в країні буде ще один Майдан”, – сказав він, відповідаючи на питання, яке повинно бути місце в суспільстві та політиці у олігархів.
Однозначно ніякого впливу на медіа-ресурси, ніякого впливу на інформаційну атмосферу в країні, додав Зеленський.
“Так, вони власники каналів… Розглядайте канал, як бізнес, але інформаційний блок у кожному теле, інтернет, радіомовнику повинен бути їм не підкорятися. Вони повинні бути виведені. Я б так назвав, вони повинні бути портфельними інвесторами в телебаченні. Це друге. І третє, звичайно ж потрібно розмовляти і піднімати питання виведення їх коштів, які були виведені з нашої країни, щоб ці кошти поверталися до України”, – заявив кандидат у президенти.
Створення української балістичної зброї вимагає довгострокової державної стратегії, фінансування та залучення приватного сектору оборонної промисловості. Про це йдеться у матеріалі РБК-Україна "Клуб обраних. Хто у світі має балістику та чи зможе Україн...
На лівому березі Херсону морпіхи 34-ї окремої бригади морської піхоти спільно з тактичною групою ОТЦ "VIKTORi" СБУ знищили чергову російську гармату. Як повідомляє прес-служба бригади, окупанти намагалися приховати артилерійську систему серед дерев у л...