Зеленський заявив, що з олігархами по-поганому не можна - буде новий Майдан

Кандидат в президенти також пообіцяв підняти питання повернення коштів, які були виведені з нашої країни.

Володимир Зеленський. Фото: скріншот з відео.

Шоумен, кандидат в президенти Володимир Зеленський вважає, що якщо піти жорстко проти олігархів, то люди втратять робочі місця і в Україні буде ще один Майдан. Про це Зеленський заявив на зустрічі з журналістами, передають Патріоти України.

“По-перше, вони (олігархи – ред.) ніяк не повинні впливати на політичні процеси, з ними потрібно говорити. Вони не можуть впливати, вони не можуть купувати партії – це кримінал. У них величезна кількість підприємств. Та всі підприємства фактично. Велика частина підприємств в їх руках. Тому це величезна кількість робочих місць, якщо піти жорстко сьогодні війною проти них, просто люди втратять робочі місця і в країні буде ще один Майдан”, – сказав він, відповідаючи на питання, яке повинно бути місце в суспільстві та політиці у олігархів.

Однозначно ніякого впливу на медіа-ресурси, ніякого впливу на інформаційну атмосферу в країні, додав Зеленський.

“Так, вони власники каналів… Розглядайте канал, як бізнес, але інформаційний блок у кожному теле, інтернет, радіомовнику повинен бути їм не підкорятися. Вони повинні бути виведені. Я б так назвав, вони повинні бути портфельними інвесторами в телебаченні. Це друге. І третє, звичайно ж потрібно розмовляти і піднімати питання виведення їх коштів, які були виведені з нашої країни, щоб ці кошти поверталися до України”, – заявив кандидат у президенти.

"Все крутиться у промисловості навколо трьох стовпів": Що потрібно Україні для створення власної балістики

четвер, 25 червень 2026, 8:21

Створення української балістичної зброї вимагає довгострокової державної стратегії, фінансування та залучення приватного сектору оборонної промисловості. Про це йдеться у матеріалі РБК-Україна "Клуб обраних. Хто у світі має балістику та чи зможе Україн...

Кара дісталась вбивць старих, жінок та дітей: Захисники Херсона вислідили та знищили гармату окупантів, яка тероризувала місто (відео)

четвер, 25 червень 2026, 7:27

На лівому березі Херсону морпіхи 34-ї окремої бригади морської піхоти спільно з тактичною групою ОТЦ "VIKTORi" СБУ знищили чергову російську гармату. Як повідомляє прес-служба бригади, окупанти намагалися приховати артилерійську систему серед дерев у л...