"Жить стало лучше, жить стало веселее": У "ДНР" окупанти запровадили штрафи за українські автономери

В захопленому "гібридними" військами РФ Донецьку деякі машини з українськими номерами вже відправили на штрафмайданчики


У тимчасово окупованому Донецьку ввели штрафи за водіння автомобіля з українськими номерами, повідомляють Патріоти України з посиланням на LIGA.net.

Співрозмовники видання на правах анонімності відзначили, що перший штраф становить близько 300 рублів (150 грн, - ред.), повторний - близько 500 рублів (250 грн, - ред .).

"Штрафують і забирають на штрафмайданчики машини", - сказав місцевий житель Максим, уточнивши, що автомобілів з номерами терористичної "ДНР" стало більше на вулицях міста з початку 2019 року.

Інше джерело припускає, що таким чином проросійські найманці намагаються наповнити так званий місцевий бюджет. Жителі незадоволені такими змінами. "На початку - багато хто обурювався, але зараз вже змирилися", - сказав донеччанин.

За його словами, з тих, хто все-таки вирішив пройти так звану реєстрацію в Донецьку, більшість поки вирішили "підстрахуватися", тому залишають у себе українські автономери.

"Їх (українські автономери, - ред .) Не забирають, за бажанням можна здати", - пояснив він.

10 січня 2019 року стало відомо, що в тимчасово окупованому Луганську "влада" також змушує водіїв міняти українські номери автомобілів на номери терористичної організації ЛНР.

Джерело: LIGA.net

Криза в автогіганта? Volkswagen може скоротити десятки тисяч співробітників

п’ятниця, 26 червень 2026, 22:54

Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...

Проблеми тільки починаються: Жорін пояснив, що чекає на росіян у Криму

п’ятниця, 26 червень 2026, 22:28

Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...