Злочинці не знають куди бігти: Деканоїдзе про важливу перемогу Національної поліції

Голова Національної поліції зазначила, що в процесі боротьби з "кришуванням" малого бізнесу необхідно було зламати середню керівну ланку.

Хатія Деканоїдзе. Фото:zik.ua

Завдяки змінам у правоохоронній системі України багато злочинних кланів тепер не знають, куди їм йти з хабарами. Про це заявила глава Національної поліції Хатія Деканоїдзе в інтерв'ю ЛІГА.Новости, повідомляють Патріоти України.

"Майже всі начальники райвідділів та начальник поліції Києва сьогодні нові. У нас є інформація, що дуже багато кланів - і злочинні, і економічні, і чиновницькі просто не знають, куди їм йти з хабарами, як вони звикли робити раніше", - заявила Деканоїдзе.

Деканоїдзе зазначила, що в процесі боротьби з "кришуванням" малого бізнесу необхідно було зламати середню керівну ланку.

"Ці ж керівники середньої ланки, отримували гроші у низових корумпованих правоохоронців, потім несли "частку" на самий верх. Почати очищення зверху - важче, з самого низу - не так ефективно, а вибити середню ланку в цьому ланцюзі я вважаю найбільш життєздатним сценарієм. І найбільш ефективним", - вважає Деканоїдзе.

У Путіна великі проблеми: У Росії недостатньо сил у Херсоні, щоб контролювати регіон, - CNN

субота, 2 липень 2022, 7:15

Чиновники у США схиляються до думки, що Росія не має достатньо сил для контролю окупованої її військами території Херсонської області, передають Патріоти України. Зокрема, американські посадовці звертають увагу на низку інцидентів, пов’язаних із замаха...

Україна отримає додаткову військову допомогу від США на $820 млн, зокрема ЗРК NASAMS і боєприпаси до РСЗВ HIMARS

субота, 2 липень 2022, 6:40

Міністерство оборони США 1 липня, оголосило про додаткову військову допомогу Україні на суму 820 мільйонів доларів. Це 14 постачання військової техніки Україні, починаючи із серпня минулого року, передають Патріоти України. До нового пакету військової ...