Значить, правда? Захарова влаштувала істерику через черговий "російський слід" у Британії

Британське видання The Observer повідомляло про 11 зустрічей, які відбулися напередодні референдуму про вихід Великобританії з ЄС і через два місяці після його проведення.
Марія Захарова. Фото: ЕРА.

Офіційний представник міністерства закордонних справ (МЗС) РФ Марія Захарова назвала радіостанції "Говорит Москва" "маячнею" інформацію про багаторазові зустрічі британського підприємця і найбільшого спонсора Brexit Аррона Бенкса із російським послом у Лондоні Олександром Яковенком, передають Патріоти України.

"Чергова маячня", – заявила вона. Британське видання The Observer із посиланням на наявні в розпорядженні редакції документи повідомляло про 11 зустрічей, які відбулися напередодні референдуму про вихід Великобританії з Євросоюзу і через два місяці після його проведення. Посольство РФ нібито надсилало Бенксу ще чотири запрошення, однак невідомо, чи були їх прийнято.

Хіти тижня. Україна втратить не лише Крим і Донбас! - З'явився "небезпечний" прогноз по вступу в НАТО (відео)

субота, 21 липень 2018, 20:00

На думку експерта, для вступу в НАТО Україні доведеться відмовитися не тільки від окупованих Росією територій, а й, можливо, від ряду інших. Про це розповів політичний експерт Міжнародного центру перспективних досліджень (МЦПД) Ігор Петренко, передають...

Хіти тижня. Помилка резидента. Як ГРУшник Шішмаков "спалив контору" (фото, відео)

субота, 21 липень 2018, 19:30

Нові докази участі російських спецслужб в організації невдалого перевороту в Чорногорії і в фінансуванні балканських найманців, що воювали в Україні. Про те як ГРУ використовувало сербів для перевороту в Чорногорії і війни в Україні пише видання The In...