Значить, правда? Захарова влаштувала істерику через черговий "російський слід" у Британії

Британське видання The Observer повідомляло про 11 зустрічей, які відбулися напередодні референдуму про вихід Великобританії з ЄС і через два місяці після його проведення.
Марія Захарова. Фото: ЕРА.

Офіційний представник міністерства закордонних справ (МЗС) РФ Марія Захарова назвала радіостанції "Говорит Москва" "маячнею" інформацію про багаторазові зустрічі британського підприємця і найбільшого спонсора Brexit Аррона Бенкса із російським послом у Лондоні Олександром Яковенком, передають Патріоти України.

"Чергова маячня", – заявила вона. Британське видання The Observer із посиланням на наявні в розпорядженні редакції документи повідомляло про 11 зустрічей, які відбулися напередодні референдуму про вихід Великобританії з Євросоюзу і через два місяці після його проведення. Посольство РФ нібито надсилало Бенксу ще чотири запрошення, однак невідомо, чи були їх прийнято.

Хіти тижня. "Голосование без выбора, или Как второй тур может стать безальтернативным", - блогер

субота, 23 березень 2019, 19:30

"Последние социологические исследования почти не оставляют сомнений в том, что комик Владимир Зеленский выходит во второй тур, и главной интригой последних трех недель является ответ на вопрос, кто составим ему компанию - Петр Порошенко или Юлия Тимоше...

Хіти тижня. ​"Почему Вы не приехали к солдатам?… Сколько Вы передали денег для армии": Юлія Тимошенко втрапила у Слов'янську в скандал з учасником АТО 95-ї та 81-ї бригади (відео)

субота, 23 березень 2019, 19:00

Виборча компанія все скандальніше, все брудніше. На зустрічі з виборцями щось пішло не так. «Леді Ю» назвала чоловіка провокатором, – «Ваши СБУшние штучкі не пройдуть», - і заперечила спілкування з Коломойським. Візит кандидата в президенти України Юлі...