Знайшли винних: За український паспорт Саакашвілі хочуть засудити президентську комісію

Позивач запевняє, що Міхеїл Саакашвілі незаконно отримав громадянство України.

П.Порошенко і М.Саакашвілі. Фото: Главком.Працівників Комісії при Президентові України з питань громадянства хочуть притягнути до відповідальності за надання українського громадянства колишньому керівнику Одеської обладміністрації Михайлу Саакашвілі. Відповідний позов (в інтересах депутата Дмитра Голубова) було подано до Окружного адміністративного суду м.Києва ще 15 червня 2017 року. Про це повідомив UBR.ua адвокат Ростислав Кравець, передають Патріоти України.

Тобто, ще до появи офіційного повідомлення про ануляцію українського паспорта скандального політика.

Сьогодні в Адміністрації Президента пояснили позбавлення Саакашвілі громадянства подачею недостовірної інформації.

«Схоже, недостовірним був документ про відсутність кримінального переслідування на батьківщині. У ЗМІ не раз з'являлася інформація про розслідування, які ведуться відносно Саакашвілі в Грузії. І до подачі позову ми подавали адвокатські запити з цього приводу до наших правоохоронців (в МВС, Генпрокуратуру і СБУ), однак не отримали від них відповідей. Відсутність спростування з цього приводу (у встановлені законом терміни) автоматично підтверджує факт наявності кримінальних справ. Відповідно, підтверджують не тільки неправомочність отримання громадянства колишнім керівником Одеської області, але і неправомочність дій Комісії при Президентові України. Вона не мала права робити подання Президенту щодо надання Саакашвілі громадянства», - підкреслив Кравець.

Для отримання громадянства в президентську комісію подаються такі документи:

- заяву про прийняття громадянства України;

- зобов'язання припинити іноземне громадянство;

- подання про те, що надання особі громадянства України становить державний інтерес для України;

- документ про те, що особа на території іноземної держави не вчиняла тяжких або особливо тяжких злочинів, злочинів проти людства і не здійснювала геноцид.

«В ході судового слухання за позовом має стати зрозуміло, що саме мало місце: тільки підробка документів, яка карається адміністративним штрафом, або ж зловживання владою або службовим становищем. В останньому випадку, мова може йти про ув'язнення на термін до 3 років. Відповідальні особи в президентській комісії повинні понести відповідальність», - підкреслив Кравець.

"Обратный отсчет Трампа: Stormy Daniels готовит "бомбу", - Олег Пономар

середа, 19 вересень 2018, 8:17

"Среда. Что нужно отметить?" - пише на своїй сторінці в Фейсбук політичний оглядач Олег Пономар, повідомляють Патріоти України, і продовжує:. "Торговые войны Трампа: Китай в ответ на новые пошлины США введет повышенные таможенные пошлины на импорт амер...

Хіти тижня. "Отравление Скрипалей, или Тайна солсберийской проститутки", - блогер

середа, 19 вересень 2018, 3:00

"Простая английская проститутка, загадочно посетившая номер анаболических геев Петрова и Боширова в Солсбери, спутала все карты британской военщине, пытавшейся вылепить из суровых русских парней, приехавших в Англию оттянуть друг друга по полной, каких...