Знайшов "вдячну" аудиторію: Леонід Кравчук "ощасливив" російських телеглядачів термінами вступу України до ЄС

Залишається загадкою, як перший президент України взагалі погодився спілкуватися з провідним пропагандистським медіа ресурсом Кремля. Адже мав усвідомлювати, як його слова можуть спотворити, а факт інтерв’ю використати на російському телебаченні.

Леонид Кравчук назвал сроки вступления Украины в ЕС - фото

Залишається загадкою, як перший президент України взагалі погодився спілкуватися з провідним пропагандистським медіа ресурсом Кремля. Адже мав усвідомлювати, як його слова можуть спотворити, а факт інтерв’ю використати на російському телебаченні.

Однак цікавим залишається той факт, що критикуючи дійсність в нашій державі, Леонід Макарович дав невтішний для апологетів Імперії Зла прогноз, зазначають Патріоти України. Колишній президент в інтерв'ю російському каналу RT критично оцінив темпи руху держави до ЄС.

Зокрема, Кравчук вважає, що найближчим часом розраховувати на вступ до Євросоюзу не варто. "Я думаю, щоб стати членом Європейського союзу, треба до 10 років", - сказав він. При цьому Кравчук також зазначив, що про успіхи європейської інтеграції поки говорити рано.

"Про успіхи європейської інтеграції сьогодні говорити рано. Є перспектива, тобто, відкрита дорога. А для того, щоб цю дорогу пройти, ми повинні у себе провести реформи, подолати корупцію, налагодити технологічні та інвестиційні умови для інвестицій і так далі. Багато пройде часу. Але дорога відкрита, це дуже важливо", - додав старий політик.

При цьому, що і за його президенства ,і попередників до 2014 року ЄС заперечував саму можливість доєднання України, мова не йшла. А гучне рішення з Брюсселю та Страсбургу пролунало лише у грудні 2018 року.

Цинізм вищого рівня: Світові ЗМІ не назвали винуватця в підриві Каховської ГЕС, а Bild прибрав з обкладинки "Росію"

вівторок, 6 червень 2023, 14:58

Видання Reuters і Bild не назвали винуватця в підриві Каховської ГЕС у своїх матеріалах про техногенну катастрофу в Україні. Більш того, німецьке видання Bild прибрало з заголовка Росію на обкладинці, передають Патріоти України. Оригінальний заголовок ...

"Було багато війн, яких ніхто насправді не планував": НАТО розробляє стратегію на випадок зіткнення з РФ, - WP

вівторок, 6 червень 2023, 14:55

Після повномасштабного вторгнення Росії в Україну НАТО частково зміцнив свій східний фланг. Наразі у восьми бойових групах розосереджено близько 10 000 військовослужбовців, передають Патріоти України. НАТО займається "найбільшим капітальним ремонтом" і...