Знайшов "вдячну" аудиторію: Леонід Кравчук "ощасливив" російських телеглядачів термінами вступу України до ЄС

Залишається загадкою, як перший президент України взагалі погодився спілкуватися з провідним пропагандистським медіа ресурсом Кремля. Адже мав усвідомлювати, як його слова можуть спотворити, а факт інтерв’ю використати на російському телебаченні.

Леонид Кравчук назвал сроки вступления Украины в ЕС - фото

Залишається загадкою, як перший президент України взагалі погодився спілкуватися з провідним пропагандистським медіа ресурсом Кремля. Адже мав усвідомлювати, як його слова можуть спотворити, а факт інтерв’ю використати на російському телебаченні.

Однак цікавим залишається той факт, що критикуючи дійсність в нашій державі, Леонід Макарович дав невтішний для апологетів Імперії Зла прогноз, зазначають Патріоти України. Колишній президент в інтерв'ю російському каналу RT критично оцінив темпи руху держави до ЄС.

Зокрема, Кравчук вважає, що найближчим часом розраховувати на вступ до Євросоюзу не варто. "Я думаю, щоб стати членом Європейського союзу, треба до 10 років", - сказав він. При цьому Кравчук також зазначив, що про успіхи європейської інтеграції поки говорити рано.

"Про успіхи європейської інтеграції сьогодні говорити рано. Є перспектива, тобто, відкрита дорога. А для того, щоб цю дорогу пройти, ми повинні у себе провести реформи, подолати корупцію, налагодити технологічні та інвестиційні умови для інвестицій і так далі. Багато пройде часу. Але дорога відкрита, це дуже важливо", - додав старий політик.

При цьому, що і за його президенства ,і попередників до 2014 року ЄС заперечував саму можливість доєднання України, мова не йшла. А гучне рішення з Брюсселю та Страсбургу пролунало лише у грудні 2018 року.

Обирався від "Партії регіонів": Ще один чиновник на Харківщині працює з окупантами

понеділок, 15 серпень 2022, 21:14

Староста Лісностінківського старостинського округу Микола Чашка-Ратушний став помічником "начальника Курилівського територіального відділу" і знімається на відео окупантів, інформують Патріоти України. Росіяни показали Миколу Чашку-Ратушного на пропага...

Указ вже підписано: Зеленський створив Консультативну раду з питань деокупації Криму

понеділок, 15 серпень 2022, 20:51

Президент Володимир Зеленський підписав указ про створення консультативної ради з питань деокупації та реінтеграції тимчасово окупованої території АР Крим та міста Севастополя. Відповідне рішення оприлюднене на сайті Президента України, передають Патрі...